Reklama

Reklama

Gol dla Cracovii, a z trybun poleciały pluszaki

Dzisiaj niemal każdy kibic Cracovii na stadionie oprócz szalika miał przy sobie pluszowego misia. W 9. minucie wszyscy fani Pasów mogli z radością wrzucić je na murawę, bo wynik otworzył Kamil Pestka.

 To część akcji Teddy Bear Toss, jaką na dzisiaj zaplanowała Cracovia. Plan był prosty - wszyscy przynoszą pluszaki i rzucają je na murawie w momencie pierwszego gola dla Pasów bądź po końcowym gwizdku sędziego. 

Kamil Pestka nie pozwolił na to drugie. Lewy obrońca gospodarzy ładnie złożył się do strzału w polu karnym i nie dał szans Damianowi Węglarzowi.

Ekstraklasa. Dublet Kamila Pestki

Pestka był dzisiaj niezwykle skuteczny, bo w 31. minucie zdobył swojego drugiego gola, a Pasy do przerwy prowadziły 2-0.

W zasadzie był to mecz w dużej mierze o szóste miejsce w tabeli, bo przed nim zajmujący właśnie to miejsce mieli dwa punkty przewagi nad Cracovią.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama