Reklama

Reklama

Cracovia. Zespół Medyczny PZPN-u nadal nie zgadza się na konferencje z mediami w zamkniętych pomieszczeniach

Nieporozumienie pomiędzy Cracovią a PZPN-em w sprawie konferencji przed meczem ze Stalą Mielec. Odbędzie się ona, ale w innym miejscu niż pierwotnie klub proponował.

Ze względu na pandemię koronawirusa konferencje prasowe w PKO BP Ekstraklasie, zarówno przed meczem, jak i po, odbywały się zdalnie.

Michał Probierz, szkoleniowiec "Pasów", zapragnął jednak powrotu do normalności i wydawało się, że tak będzie.

"Komisja Medyczna przy PZPN-ie zaakceptowała nasz 'projekt' przedmeczowych konferencji prasowych z udziałem dziennikarzy. Zatem piątkowa konferencja już na pewno z mediami" - napisał na portalu społecznościowym Przemysław Staniek, rzecznik Cracovii.

W kolejnym wpisie musiał jednak zmienić narrację, ponieważ nadal nie ma zgody na organizację spotkań z mediami w zamkniętych pomieszczaniach. "Sprostowanie. Zespół Medyczny na naszą informację dot. organizacji konferencji z mediami w odpowiedzi podziękował za jej przesłanie. Jak się okazuje nie było to równoznaczne ze zgodą. Takowej nadal nie ma i nie będzie. Niemniej konfa odbędzie się, ale na świeżym powietrzu" - stwierdził.

Reklama

Tak więc konferencja prasowa zostanie przeprowadzona na stadionie przy ulicy Piłsudskiego, jak planowano wcześniej, ale w innym miejscu, bo na sektorze I. Początek w piątek o 14.00. Z uwagi na aktualną sytuację epidemiczną, dziennikarze nadal są proszeni, aby w trakcie całego spotkania zakrywali usta oraz nos przy użyciu maseczki, przyłbicy lub fragmentu ubioru.

Spotkanie trzeciej kolejki PKO Ekstraklasy Cracovia - Stal Mielec w sobotę o 15.00.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL