Reklama

Reklama

Cracovia. Z klubem ma pożegnać się siedmiu piłkarzy

Przy Kałuży zapowiada się zimowe wietrzenie szatni. Wolną rękę w poszukiwaniu klubów otrzymało siedmiu zawodników, ale w Cracovii zapewniają, że wkrótce zakontraktują następców. Jednym z nich ma być Deniss Rakels.

Ekstraklasa: wyniki, terminarz, strzelcy, gole

Malarczyk, Steblecki, Vestenicky, Deleu, Szczepaniak, Sandomierski, Wójcicki mogą szukać sobie nowych klubów. - Choć nikt nie mówi, że odejdą za darmo. Trzeba będzie za nich zapłacić - zaznacza Probierz.

Z tych wymienionych Vestenicky ma być wypożyczony.

W tej sytuacji przy Kałuży zaczęto rozglądać się za wzmocnieniami. Cracovia chciała Davida Jablońskiego z Lewskiego Sofia, ale z tego transferu nic nie będzie, bo jest za drogi. Podobnie chyba zakończy się walka o jednego z portugalskich piłkarzy. Probierz podkreśla, że byli z nim już dogadani, ale nagle zawodnik zażądał... blisko dwa razy większej pensji.

Reklama

- Może przeczytał w internecie, że Comarch to potężna firma. To trochę niepoważne - rozkłada ręce Probierz.

Mimo to szkoleniowiec zapewnia, że w klubie jest już gotowa lista zawodników do pozyskania.

- Mamy kilku wybranych i dogadujemy z nimi szczegóły. W tym tygodniu załatwimy niektóre sprawy, do obozu chciałbym mieć wszystkich  zawodników. Dużo w klubie pracowaliśmy, dużo piłkarzy obejrzeliśmy - zapewnia szkoleniowiec.

Probierz podkreśla również, że Cracovia nie zamierza wypożyczać z Legii obrońcy Jakuba Czerwińskiego.

Niemal pewny jest powrót do Cracovii Denissa Rakelsa, który nie zawojował Reading i nie poradził sobie  także w Lechu Poznań.

- Jesteśmy blisko zakontraktowania go, dopinamy szczegóły. W swoim zespole widzę go jako skrzydłowego - podkreśla Probierz.

Piotr Jawor

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL