• 6 .Wisła Płock (29 pkt.)
  • 7 .Górnik Zabrze (28 pkt.)
  • 8 .Stal Mielec (28 pkt.)

Cracovia wbiła "szpilkę" Legii. Wystarczyło jedno krótkie wideo

W niedzielnym spotkaniu 17. kolejki PKO Ekstraklasy Cracovia ograła na własnym terenie 1-0 Legię Warszawa. Po meczu "Pasy" wbiły "szpilkę" mistrzowi Polski, publikując krótkie nagranie w mediach społeczościowych.

Zwycięstwo zapewnił Cracovii Pelle van Amersfoort, strzelając jedynego gola w 19. minucie meczu. Jeszcze przed przerwą Holender mógł sprokurować rzut karny dla Legii, trafiając łokciem w twarz Mateusza Hołownię.

Sędzia Jarosław Przybył orzekł jednak, że to zawodnik stołecznego klubu przewinił, przyznając piłkę gospodarzom. Jego decyzja wywołała spore kontrowersje i burzliwe dyskusje (więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ - kliknij).

Podsumowanie kolejki PKO Bank Polski Ekstraklasa w każdy poniedziałek o 20:00 - zapraszają: Staszewski, Peszko i goście!

Niemal tak samo duże zainteresowanie wzbudził post opublikowany przez Cracovię w mediach społecznościowych po meczu, na którym widoczne są... dwa pingwiny.

Krótki film rozbawił krakowskich fanów, lecz niekoniecznie przypadł do gustu kibicom Legii. W takich przypadkach punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.