Reklama

Reklama

Cracovia. Sergei Zenjov rozwiązał kontrakt z klubem

Skrzydłowy Sergei Zenjov rozwiązał kontrakt z Cracovią za porozumiem stron. Estończyk był piłkarzem "Pasów" przez półtora roku.

Zenjov przyszedł Cracovii w lipcu 2017 roku z azerskiego FK Gabala. Wcześniej był piłkarzem m.in. Torpedo Moskwa, Blackpool, czy Karpaty Lwów.

Dla "Pasów" przez półtora roku rozegrał 41 spotkań, strzelił pięć bramek i zanotował dwie asysty. W trwającym sezonie wystąpił w 12 meczach, ale w czterech ostatnich spotkaniach nie znalazł się w kadrze meczowej.

Bezpośrednią przyczyną odejścia Zenjova było przyjście do klubu Sergiu Hanki, który z miejsca wskoczył do wyjściowej jedenastki i w debiucie wpisał się na listę strzelców.

Reklama

Kontrakt został rozwiązany za porozumieniem stron.

Zenjov jest 73-krotnym reprezentantem Estonii. W narodowych barwach zdobył 13 bramek.

WG

Ekstraklasa: wyniki, tabela, terminarz, strzelcy

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy