Reklama

Reklama

Cracovia na zgrupowaniu w Uniejowie

Piłkarze Cracovii rozpoczęli zgrupowanie w Uniejowie nieopodal Łodzi. Z resztą drużyny nie ma na razie Dawida Nowaka, który kontynuuje rehabilitację. Trener "Pasów" Wojciech Stawowy wziął na obóz jednego testowanego zawodnika, Mateusza Bartkowa.

Obrońca ten ma 22 lata, jesienią grał w KS Polkowice.

"Wybraliśmy Uniejowo jako miejsce pierwszego zgrupowania dlatego, że będziemy mieć tam do dyspozycji podgrzewane boisko z naturalną murawą. Dzięki temu unikniemy ćwiczeń na kontuzjogennej sztucznej nawierzchni" - powiedział Stawowy.

Podczas zgrupowania jego podopieczni rozegrają dwa sparingi: w środę z Widzewem Łódź, zaś w sobotę - na koniec pobytu w Uniejowie - z drugoligową Calisią Kalisz.

W planach jest też obóz w Turcji (22 stycznia - 2 lutego). Tam krakowianie zmierzą się 25 stycznia z Energie Cottbus (Niemcy), 28 stycznia z Sageata Navodari (Rumunia) oraz 31 stycznia z Pohang Steelers (Korea Południowa).

Reklama

Cracovia w tabeli Ekstraklasy zajmuje siódme miejsce z dorobkiem 30 punktów.


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama