Reklama

Reklama

Cracovia mocniejsza na spotkanie z Lechią Gdańsk

- Trochę się pozmieniało w naszym składzie - przyznaje Jacek Zieliński, trener Cracovii przed piątkowym spotkaniem z Lechią Gdańsk (godz. 18). Transmisja w Eurosporcie 2.


Do dyspozycji trenera będą już Mateusz Cetnarski i Damian Dąbrowski. Do zespołu dołączyli także Piotr Malarczyk i Tomasz Brzyski.

- Czasem robi się takie transfery last-minute, by zawodnicy weszli i grali z marszu - podkreśla Zieliński. - Z Brzyskim pracowałem dwa lata w Polonii Warszawa, więc dobrze go znam. Sądzę, że po odejściu z Legii będzie miał coś do udowodnienia. Piłkarsko się obroni.

Do treningów wrócili też Krzysztof Piątek i Mateusz Wdowiak, który również będą w kadrze na piątkowe spotkanie z Lechią.

Reklama

Ciągle nie mogą grać Anton Karaczanakow, Paweł Jaroszyński i Diego.

- Mimo to kadra jest dość szeroka i rywalizacja na treningach mocno wzrosła. Z tego powinny wyniknąć tylko dobre rzeczy - uważa Zieliński.

Spotkanie Cracovia - Lechia w piątek o godz. 18. Krakowianie zajmują dziewiąte miejsce w tabeli, gdańszczanie są na czwartym.

Piotr Jawor

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama