Reklama

Reklama

Cracovia. Michał Helik przedłużył kontrakt do 2021 roku

Michał Helik, najlepszy obrońca Lotto Ekstraklasy, przedłużył swój kontrakt z Cracovią, poinformował klub na stronie internetowej. Nowa umowa będzie obowiązywać do czerwca 2021 roku.

Helik dołączył do "Pasów" w lipcu ubiegłego roku i od razu wywalczył sobie miejsce w pierwszym składzie Cracovii. W sezonie 2017/2018 defensor wystąpił w 34 meczach, w których zdobył aż osiem bramek. Potem został uznany za najlepszego obrońcę Lotto Ekstraklasy. Stoper nie ukrywa zadowolenia z podpisania nowej umowy.

"Cieszę się, że będę mógł dłużej reprezentować barwy najstarszego klubu sportowego w Polsce. Chcę się ciągle rozwijać i cały czas podnoszę sobie poprzeczkę. Mam nadzieję, że w tym sezonie jako drużyna osiągniemy dużo więcej. Już nie możemy się doczekać startu" - mówił Michał Helik tuż po przedłużeniu swojego kontraktu, cytowany przez stronę internetową klubu.

Reklama

Cracovia pierwszy mecz w sezonie 2018/19 rozegra w sobotę 21 lipca we Wrocławiu ze Śląskiem.

Zobacz terminarz Lotto Ekstraklasy

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy