Reklama

Reklama

Cracovia. Michał Helik po sparingu: Wynik nas nie zadowala

Cracovia rozpoczęła przygotowania do rundy wiosennej 8 stycznia. Po dziewięciu dniach rozegrała pierwszy sparing, w którym przegrała z Podbeskidziem Bielsko-Biała 2-3. - Wynik nas nie zadowala. Chcieliśmy to spotkanie wygrać - powiedział po meczu Michał Helik.

Obrońca Cracovii bardzo ambitnie podchodzi do przygotowań. - Wynik nas nie zadowala. Chcieliśmy to spotkanie wygrać. Mamy pełne zaufanie do trenera. Wiemy, że jak będziemy ciężko pracować, to ta praca zaprocentuje - przyznał.

W sobotę "Pasy" wylecą na dwutygodniowy obóz do Turcji. Tam rozegrają cztery sparingi, ale nie będą to łatwe spotkania, bo zmierzą się z renomowanymi rywalami.

Przeciwnikami Cracovii będą: Rapid Wiedeń, Partizan Belgrad, PFK Soczi i Hartberg.

Reklama

- Każdy będzie chciał się pokazać w tych sparingach. Będziemy chcieli też wyciągnąć z nich jak najwięcej, jako drużyna. Chcemy podejść do tych spotkań poważnie, jak do meczów ligowych, bo tylko w ten sposób możemy się optymalnie przygotować - przyznał Helik i dodał: - Plan jest taki, żeby ta runda była przełomowa. Chcemy osiągnąć dobry wynik i w Pucharze Polski, i w lidze.

MP

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL