Reklama

Reklama

Cracovia. Mateusz Cetnarski przedłużył kontrakt

Jeden z najlepszych pomocników ligi przedłużył kontrakt z Cracovią. Mateusz Cetnarski będzie grał przy ul. Kałuży do czerwca 2019 roku.

Cetnarski to jeden z najlepszych pomocników ligi. Rozgrywający po przyjściu do Cracovii wyraźnie odżył i rozgrywa teraz najlepszy sezon w karierze. Strzela, asystuje i jest motorem napędowym rewelacji Ekstraklasy.

Nic dziwnego, że "Pasy" chciały go zatrzymać. W dodatku zaproponowały mu długi kontrakt, bo przy ul. Kałuży Cetnarski będzie grał do czerwca 2019 roku. Oczywiście jeśli wcześniej klub go nie wytransferuje.

Po cichu Cetnarski liczy, że otrzyma telefon od selekcjonera reprezentacji Polski Adama Nawałki. Gdyby utrzymał formę z jesieni, nie jest to wykluczone. Do kadry powoływany jest przecież Sebastian Mila, który w lidze nie zachwyca.

Cetnarski to jeden z najważniejszych piłkarzy w talii trenera Jacka Zielińskiego. Zimą z klubu odszedł Deniss Rakels, inny z liderów Cracovii, więc rola w zespole środkowego pomocnika jeszcze wzrosła.

Reklama

- Bardzo się cieszę z tego, że nadal będą częścią drużyny Cracovii. Liczę na osiąganie jak najlepszych wyników z tym klubem - mówi Mateusz Cetnarski na oficjalnej stronie klubu.

- Cieszę się, że Mateusz nadal będzie grał w Cracovii i pomagał naszej drużynie na boisku. Co by tu nie mówić, jest to zawodnik wiodący. Radość jest nasza, ale też na pewno wszystkich kibiców - dodał trener Jacek Zieliński.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy