Reklama

Reklama

​Cracovia - Lechia Gdańsk. Zieliński: Nasi rywale to kandydat do podium

- Lechia to bardzo dobry zespół, ale my również mamy swoje atuty - podkreśla Jacek Zieliński, trener Cracovii przed piątkowym spotkaniem z Lechią Gdańsk (godz. 18).

To będzie jeden z ciekawszych przeciwników, jaki w tym sezonie pojawi się przy Kałuży.

Wydaje się, że Lechia w końcu uporządkowała sprawy organizacyjne, do tego zatrudniła trenera Piotra Nowaka, który potrafi poukładać zespół.

- Biorąc pod uwagę kadrę piłkarską i otoczkę organizacyjną, Lechia to mocny klub jak na polskie warunki. To będzie jeden z faworytów do podium Ekstraklasy - podkreśla trener Zieliński.

Szkoleniowiec Cracovii docenia nie tylko wyniki gdańszczan (zajmuję czwarte miejsce w tabeli i mają tyle samo punktów co lider Jagiellonia Białystok), ale  także ich styl gry.

Reklama

- Prezentują się świetnie. To bardzo dobra drużyna, ale też mamy atuty i chcemy w końcu zacząć wygrywać - podkreśla Zieliński.

W ostatnich trzech spotkaniach Cracovia zaliczyła dwa remisy i porażkę. Takie wyniki sprawiły, że piłkarze Zielińskiego spadli do drugiej połowy tabeli i są na dziewiątej pozycji.

Szkoleniowiec liczy również, że w wygranej z Lechią pomogą Cracovii jej kibice. 

- Doceniamy przeciwnika, ale u siebie postaramy się powalczyć o pełną pulę - zaznacza Zieliński.

Piotr Jawor

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy