Reklama

Reklama

Cracovia. Kibice "Pasów" warunkowo zawiesili protest na trybunach

Spotkanie przedstawicieli kibiców Cracovii z właścicielem i prezesem klubu Januszem Filipiakiem, jak wynika z oświadczenia fanów, nie przyniosło wielkiego przełomu, ale konkretnym pozytywem jest warunkowe zawieszenie protestu na trybunach.

Fani "Pasów", niezadowoleni ze sposobu zarządzania ich ukochanym klubem, weszli w otwarte zwarcie z prezesem Filipiakiem, ale okazuje się, że teraz postanowili lekko wycofać się i wrócić do półdystansu.

Nowe ustalenia są owocem spotkania i dyskusji, podczas której obie strony przedstawiły swoje stanowiska. Z oświadczenia grup kibicowskich dowiadujemy się, że Janusz Filipiak poinformował, iż nie widzi konieczności jakichkolwiek zmian w zarządzie oraz nadal zamierza realizować wyłącznie własną autorską koncepcję. To jego zdaniem służy budowie silnej Cracovii, ale jej skuteczność oponują fani.

Reklama

Pozytywem, z punktu widzenia przedstawicieli stowarzyszeń i grup kibicowskich, jest przekonanie Filipiaka do regularnych, comiesięcznych spotkań w tym samym gronie. Ponadto boss miał złożyć zapewnienie, że podniesie jakość funkcjonowania działu marketingu.

"Spotkanie nie było łatwe i miłe dla żadnej ze stron, jednak mamy nadzieję, że otworzyło ono drogę do dalszej współpracy nad przyszłością naszej Cracovii. W związku z powyższym, dla dobra Cracovii, postanowiliśmy warunkowo zawiesić protest na trybunach. Nie oznacza to jednak, że nie będziemy sprawować kibicowskiej kontroli nad działaniami zarządu" - napisano w oświadczeniu, opublikowanym na Facebooku przez stowarzyszenie "Cracovia to My".

Art

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy