• 6 .Zagłębie Lubin (3 pkt.)
  • 7 .Śląsk Wrocław (1 pkt.)
  • 8 .Warta Poznań (1 pkt.)

Cracovia - Energie 0-5 w sparingu

Piłkarze Cracovii od wysokiej porażki z Energie Cottbus rozpoczęli serię meczów kontrolnych na zgrupowaniu w Turcji. "Pasy" przegrały z przedstawicielem 2. Bundesligi 0-5, tracąc przy tym dwie bramki z rzutów karnych. Mecz został przerwany w 56. minucie z powodu oberwania chmury.

Odbywająca bardzo ciężkie, fizyczne treningi Cracovia była dużo wolniejsza od Energie Cottbus i zasłużenie przegrała. Krakowianie mieli swoje szanse, ale strzały Saidiego Ntibazonkizy oraz Vladimira Boljevicia zatrzymywały się na poprzeczce bramki Energie Cottbus.

Krakowianie mieszkają w Antalyi, ale mecz został rozegrany w Belek. "Pasy" przybywać będą na zgrupowaniu do 2 lutego. Rozegrają jeszcze dwa sparingi. Ich rywalami będą: FC Erzgebirge Aue (28.01) i Pohang Steelers (31.01).

Energie Cottbus - Cracovia 5-0 (4-0)

Cracovia: Perdijić - Kuś, Żytko, Nykiel, Jaroszyński - Szeliga (46. Dąbrowski), Straus (46. Zejdler), Budziński (46. Danielewicz) - Steblecki (46. Bernhardt), Boljević, Ntibazonkiza (46. Dudzic).