Reklama

Reklama

Cracovia. Dwóch Brazylijczyków podpisało kontrakty z klubem

Sporo dzieje się w Cracovii na koniec letniego okienka transferowego. "Pasy" poinformowały, że trzyletnie kontrakty podpisało dwóch Brazylijczyków - Vinicius Ferreira i Matheus Santos.

Zapraszamy na relację na żywo z meczu Cracovia - Legia Warszawa!

Relację można również śledzić na urządzeniach mobilnych

Dla 19-letniego Ferreiry Cracovia jest pierwszym profesjonalnym klubem w karierze. Identyczne wygląda sytuacja z rok młodszym Santosem. Pierwszy z wymienionych jest napastnikiem, a drugi występuje w środku pomocy.

Jak informuje strona internetowa "Pasów", Ferreira i Santos zostali wypatrzeni przez trenera Michała Probierza podczas jego pobytu w Brazylii pod koniec ubiegłego sezonu. Od połowy czerwca byli testowani przez Cracovię.

W piątek z klubem pożegnał się Mateusz Cetnarski. Umowę z doświadczonym pomocnikiem rozwiązano za porozumieniem stron.

"Pasy" w tym sezonie Ekstraklasy spisują się fatalnie. Po sześciu kolejkach krakowanie zajmują przedostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem zaledwie dwóch punktów.

W najbliższą niedzielę podopieczni Probierza podejmą Legię Warszawa. Początek spotkania o godz. 18.00.

Reklama

Wyniki, terminarz i tabela Ekstraklasy

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy