Reklama

Reklama

Cracovia. Cracovia rezygnuje ze sprzedaży biletów i zamyka sektory A i D

Cracovia nie będzie prowadzić sprzedaży biletów oraz zamknie sektory A i D. Na mecze będą mogli wejść tylko posiadacze karnetów, mający kartę kibica. Takie zasady będą obowiązywać już od wiosennej części rozgrywek Lotto Ekstraklasy.

"Pasy" podjęły taką decyzję po spotkaniu z wojewodą, policją, prokuraturą, strażą miejską i zarządem spółki Ekstraklasa SA.

Cała sprawa to efekt skandalu, do którego doszło podczas ostatnich derbów Krakowa przy Kałuży, kiedy fani "Pasów" ostrzelali rakietami sektor kibiców Wisły.

Sektor A znajduje się bezpośrednio obok sektora gości, natomiast sektor D to sektor najzagorzalszych kibiców Cracovii.

Pawo

Pełna treść oświadczenia Cracovii:

Mając na względzie poprawę bezpieczeństwa i wymagania stawiane przez prawo, MKS Cracovia SSA informuje o nowych zasadach jakie będą obowiązywać podczas rozgrywek Lotto Ekstraklasy począwszy od rundy wiosennej sezonu 2017/2018. 

Reklama

1. Wszystkie osoby które będą zainteresowane oglądaniem na żywo meczów Cracovii przy ul. Kałuży będę musiały posiadać kartę kibica.

2. Wstęp na spotkania drużyny Cracovii będzie możliwy wyłącznie dla tych kibiców, którzy są w posiadaniu karty kibica i którzy wykupią karnet na wiosenne spotkania "Pasów".

3. Klub nie będzie prowadził sprzedaży jednorazowych biletów.

4. Na stadionie będzie można zajmować tylko i wyłącznie wykupione miejsca - nie będzie dozwolona zamiana miejsc oraz zajmowanie miejsc ewakuacyjnych (w szczególności schodów).

5. Osoby posiadające karnet na cały sezon, a nie posiadające karty kibica muszą być w jej posiadaniu.

6. Klub nie będzie prowadził sprzedaży karnetów na sektor A oraz na sektor D.

Sprzedaż kart kibica oraz karnetów na ww. zasadach rozpocznie się już 22 stycznia.

Informujemy, iż ww. działania podyktowane są przede wszystkim koniecznością podniesienia bezpieczeństwa na imprezach masowych. Równocześnie oświadczamy, iż Klub ściśle współpracuje z Policją i innymi organami odpowiedzialnymi za bezpieczeństwo w trakcie imprez masowych w celu identyfikacji osób odpowiedzialnych za ostatnie wydarzenia oraz w celu wyeliminowania wszelkich niebezpiecznych zachowań na stadionie przy ul. Kałuży.

Zobacz wyniki, terminarz i tabelę Lotto Ekstraklasy

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL