Reklama

Reklama

Cracovia. Adam Deja rozwiązał kontrakt z klubem

Adam Deja rozwiązał za porozumieniem stron kontrakt z Cracovią. Pomocnik został już wcześniej skreślony przez trenera "Pasów" Michała Probierza.

Deja został ściągnięty do Cracovii latem zeszłego roku właśnie przez Probierza, ale środkowy pomocnik szybko stracił zaufanie nowego szkoleniowca. W rundzie jesiennej zeszłego roku, gdy "Pasy" borykały się ze sporymi problemami kadrowymi, zagrał w 13 spotkaniach ligowych, tworząc parę defensywnych pomocników z Szymonem Drewniakiem.

Wiosną 25-letni pomocnik tylko raz pojawił się na boisku, a latem - razem z Drewniakiem - usłyszał, że może szukać sobie nowego klubu. Wczoraj Cracovia rozwiązała kontrakt z Drewniakiem, dziś z Deją.

Reklama

Oznacza to, że środkowy pomocnik został wolnym zawodnikiem, dzięki czemu może związać się kontraktem z dowolnym klubem nawet po zamknięciu okienka transferowego.

Cracovia fatalnie zaczęła sezon, po sześciu spotkaniach nie ma na koncie jeszcze wygranego meczu. W niedzielę zmierzy się z Legią Warszawa.

WG

Ekstraklasa: wyniki, tabela, terminarz, strzelcy

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy