• 6 .Zagłębie Lubin (7 pkt.)
  • 7 .Legia Warszawa (6 pkt.)
  • 8 .Lechia Gdańsk (6 pkt.)

Cracovia - Achmat Grozny 3-3 w meczu towarzyskim

Cracovia, choć prowadziła 3-0, nie dowiozła korzystnego rezultatu do końca, tylko remisując z Achmatem Grozny 3-3 w sparingu rozegranym w tureckim Beleku.

To spotkanie mogło w ogóle nie dojść do skutku. Z powodu gradu zostało ono opóźnione o półtorej godziny, a w drugiej połowie przerwano je ze względu na ulewę.

Drużyny do siatki trafiały w różnych połowach.

W pierwszej skuteczni byli podopieczni Michała Probierza.

Już w piątej minucie strzałem z dystansu popisał się Michał Sipliak. Z kolei w 42. minucie w polu karnym celnym uderzeniem podwyższył Michał Budziński, a dwie minuty później rzut karny wykorzystał Airam Cabrera.

Po zmianie stron bramki zdobywali już tylko przedstawiciele rosyjskiej ekstraklasy. Dwa gole strzelił Ablaye Mbengue (73. i 76. minuta), a wcześniej do siatki trafił Ismael Lima (53.). W drugiej połowie w barwach Achmata zaprezentował się Dawid Szymański, który trafił tam z Wisły Płock.

Cracovia - Achmat Grozny 3-3 (3-0)

Bramki: 1-0 Michal Sipľak (5.), 2-0 Marcin Budziński (40.), 3-0 Airam Cabrera (42., karny), 3-1 Ismael Lima (53.), 3-2 Ablaye Mbengue (73.), 3-3 Ablaye Mbengue (76.).

Cracovia: (I połowa) Michal Peškovič - Cornel Râpă, Michał Helik, Ołeksij Dytiatjew, Michal Sipľak - Sergiu Hanca, Marcin Budziński, Janusz Gol, Sylwester Lusiusz, Bojan Čečarić - Airam Cabrera.

(II połowa) Krystian Stępniowski - Diego Ferraresso, Niko Datković, Jakub Serafin, Kamil Pestka - Sebastian Strózik (81. Daniel Pik), Damian Dąbrowski, Milan Dimun, Javi Hernández, Mateusz Wdowiak - Filip Piszczek.