Reklama

Reklama

Bartosz Kapustka: Wariantów jest wiele, również taki, że zostanę w Cracovii

Bartosz Kapustka wrócił do treningów z Cracovią. 19-letni pomocnik po meczu z Irlandią Północną na Euro 2016 był chwalony przez wielu, nie tylko polskich, ekspertów. Czy młody piłkarz nadal będzie bronił barw "Pasów"? "Wariantów jest wiele, również taki, że zostanę w Cracovii" - mówił Kapustka.

"Nic nie jest przesądzone. Wszystko powinno rozstrzygnąć się w ciągu najbliższych kilku dni. Okienko jest otwarte jeszcze długo, a to zależy nie tylko ode mnie" - powiedział Kapustka o swoim transferze, cytowany przez serwis terazpasy.pl.

"Mogę tylko potwierdzić, że są prowadzone rozmowy. Wariantów jest wiele, również taki, że zostanę w Cracovii" - dodał.

Jakie kierunki wchodzą w grę? Dzisiaj pojawiła się informacja o zainteresowaniu 1.FC Koeln. Niemcy to dziewiąta ekipa poprzedniego sezonu Bundesligi, a sygnały, że przyglądają się Kapustce pojawiły się już w styczniu. Według nieoficjalnych informacji "Kozły" proponują trzy miliony i 250 tysięcy euro plus bonusy.

Reklama

Innymi klubami, o których mówiło się w kontekście pozyskania 19-latka, to włoskie Cagliari i angielski Southampton.

Młody piłkarz cieszy się z doświadczeń wyniesionych z Francji.

"Jestem mimo wszystko zadowolony. Jechałem tam z myślami, że fajnie byłoby, jeśli w jakimś meczu dostanę swoją szansę. Już parę minut, to byłoby dla mnie coś wielkiego, a przez kontuzję Kamila Grosickiego dostałem swoją szansę i na pewno, w jakiś sposób, ją wykorzystałem. Później mogłem dołożyć coś więcej, ale i tak jestem bardzo zadowolony" - stwierdził Kapustka na terazpasy.pl.

Dowiedz się więcej na temat: Bartosz Kapustka | Cracovia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje