Akcja "Gram dla Ciebie" to wyjątkowo inicjatywa hokeistów Comarch Cracovii. Zawodnicy przez cały sezon będą wspierać Małopolskie Hospicjum dla Dzieci.
W każdym z 23 ligowych spotkań na lodowisku przy ulicy Siedleckiego, jeden z zawodników wystąpi w koszulce na której poza swoim nazwiskiem, widnieć będzie także imię dziecka dla którego walczy. Następnie koszulki, z autografami całego zespołu, trafią na licytację, z której zyski zasilą konto hospicjum.
Akcja została zainaugurowała 6 września. Jako pierwszy, dla Kacpra i Marcina, bliźniaków z Czarnego Dunajca, zagrał kapitan "Pasów" Patryk Noworyta.
Potem w akcji uczestniczył Patryk Wajda. W meczu z Zagłębiem Sosnowiec zagrał dla 12-letniego Michała, cierpiącego na porażenie mózgowe oraz Agaty.
Bluzy z podpisami całego zespołu będzie można wylicytować od czwartku na facebookowym profilu Małopolskiego Hospicjum dla Dzieci.