Reklama

Reklama

Niespokojne derby Trójmiasta. Racowisko na trybunach

Arka Gdynia po pięciu latach mierzy się w derbach Trójmiasta z Lechią Gdańsk. Kibice obu drużyn już od południa wszczynali rozróby. Na trybunach urządzono także wielkie racowisko.

Już po godzinie 13:00 na obwodnicy starli się fani obu drużyn i wstrzymali ruch na około godzinę. Napastnicy wyciągali z aut kibiców przeciwnej drużyny. Konieczna była interwencja policji.

Nie spokojniej było już na samym stadionie. Jeszcze przed startem spotkania, kibice zaczęli obrzucać się racami. W ruch poszły także krzesełka. Fani obu drużyny byli odgrodzeni siatkami, ale niewiele to pomagało. Policja znowu musiała interweniować.

Obie drużyny mogą spodziewać się wysokich kar finansowych. Możliwe jest także zamknięcie stadionu Arki na kolejne mecze.

Reklama

Na derby Trójmiasta kibice czekali od pięciu lat. Bilety na to spotkanie bardzo szybko się rozeszły. Na stadionie znalazło się ponad 14 tysięcy fanów. 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy