• 6 .Śląsk Wrocław (24 pkt.)
  • 7 .Wisła Płock (23 pkt.)
  • 8 .Piast Gliwice (21 pkt.)

Cracovia - Arka Gdynia. Adrian Błąd złamał rękę

Piłkarz Arki Gdynia Adrian Błąd złamał rękę w dwóch miejscach niespełna dwie minuty po tym, jak pojawił się na boisku podczas meczu z Cracovią.

Tutaj zobaczysz zapis relacji na żywo z meczu Cracovia - Arka

Tutaj zobaczysz zapis relacji na urządzeniach mobilnych

Pomocnik Arki wszedł na boisko w 65. minucie, gdy zmienił Lukę Zarandię. Niespełna dwie minuty później, gdy wyskakiwał do piłki, zderzył się z Marcinem Budzińskim, stracił równowagę i runął na ziemię. Próbował asekurować się lewą ręką, ale kość przedramienia nie wytrzymała.

Piłkarz był w szoku, gdy zobaczył złamaną z przemieszczeniem swoją rękę. Wstał, zrobił kilka kroków i dopiero po chwili, gdy adrenalina opadła i zaczął odczuwać ból, położył się na murawie.

Sędzia natychmiast wezwał pomoc i natychmiast ocenił: - On ma złamaną rękę.

Piłkarzem zajęły się służby medyczne i opuścił boisko na noszach.

Jego miejsce na boisku zajął Dariusz Formella. Po chwili Arka straciła drugiego gola z rzutu karnego i przegrała z "Pasami" 0-2.

Lotto Ekstraklasa: wyniki, tabela, terminarz