Reklama

Reklama

Arka Gdynia. NKO zawiesiła karę nałożoną na Arkę

Najwyższa Komisja Odwoławcza PZPN przychyliła się do wniosku gdyńskiego klubu i podjęła decyzję o zawieszeniu kary, którą na klub nałożyła Komisja Ligi.

Komisja Ligi wcześniej nałożyła karę zakazu wejścia na jeden najbliższy mecz PKO Ekstraklasy w Gdyni dla wszystkich osób, które w trakcie meczu z Cracovią znajdowały się na trybunie "Górka".

Wobec zawieszenia kary mecz z Rakowem Częstochowa (sobota, 22 lutego godzina 15) obejrzą wszyscy chętni kibice. To niebagatelny atut arkowców w twardym boju o utrzymanie, kameralny stadion w Gdyni nieraz dawał "żółto-niebieskim" wsparcie, które oznaczało punkty.

Piłkarz wtedy Lechii Gdańsk, Daniel Łukasik mówił po ostatnich derbach w Gdyni, w których padł remis: - Był prawie komplet, gdyby było pół stadionu Arka nie wyciągnęłaby remisu 2-2. Był cały stadion i to było czuć. Uważam, że wsparcie publiki ma znaczenie.

Reklama

W związku z zawieszeniem kary, kibice Arki będą wspierać swą drużynę z trybun. Wcześniej planowali protest przeciw polityce prowadzonej przez właścicieli klubu rodzinę Midaków, za trybuną "Górka".

MS    

Ekstraklasa: wyniki, tabela, terminarz, strzelcy

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy