Reklama

Reklama

Arka Gdynia. Michał Kołakowski został prezesem

Rada nadzorcza SSA Arka Gdynia powołała na funkcję prezesa zarządu Michała Kołakowskiego, poinformował klub na stronie internetowej.

Arka znajduje się w strefie spadkowej Ekstraklasy i ma niewielkie szanse na pozostanie w lidze.

"Objęcie funkcji wykonawczej w spółce jest dla mnie kolejnym etapem zaangażowania w klub. Pozwoli to na bezpośredni nadzór nad strukturami spółki, ich reorganizacją i usprawnieniem funkcjonowania. Przed nami wiele wyzwań. Jestem przekonany, że pozwoli to na skuteczniejszą realizację planu, który określony został po objęciu przeze mnie pakietu większościowego spółki" -  powiedział Kołakowski, cytowany na stronie.  Od 8 maja jest on większościowym akcjonariuszem klubu, posiadającym 75 procent udziałów.

Reklama

Kołakowski ukończył studia prawnicze na Uniwersytecie Warszawskim oraz studia podyplomowe o kierunku międzynarodowe prawo sportowe w szkole prawa i biznesu ISDE w Madrycie. Przez pięć lat pracował jako pośrednik transakcyjny, uczestnicząc w negocjacjach z zawodnikami oraz klubami piłkarskimi. 

Poprzednim prezesem Arki, który sprawował funkcję od 17 stycznia do 30 czerwca był Radomir Sobczak.

Zobacz wyniki, terminarz i tabelę grupy spadkowej

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy