Reklama

Reklama

Arka Gdynia. Miasto Gdynia partnerem strategicznym klubu

Deklaracja prezydenta Wojciecha Szczurka z początku maja, stała się faktem. Miasto Gdynia znów pełni rolę partnera strategicznego Arki.

- Wraz ze zmianą w strukturach właścicielskich, rozpoczął się nowy, żółto-niebieski rozdział. Wierzę, że obfity w sukcesy. Równocześnie mam nadzieję, że z każdym kolejnym sezonem Arka będzie rozwijać się na wielu płaszczyznach. Trzymam kciuki za utrzymanie Ekstraklasy w Gdyni i czekam na chwilę, gdy ponownie spotkamy się na stadionie - powiedział Wojciech Szczurek, prezydent Gdyni.

Właściciel większościowy Michał Kołakowski po podpisaniu umowy powiedział: - Z wielką radością przyjmuję potwierdzenie powrotu Miasta jako strategicznego partnera Arki. Jako klub, będziemy dążyć do tego, aby Gdynia była reprezentowana w godny sposób. Rozwój klubu jest dla nas bardzo ważny, a pomoc miasta jest nieoceniona, szczególnie w tym trudnym zarówno finansowo, jak i sportowo momencie.

Reklama

Zobacz wyniki, terminarz i tabelę PKO BP Ekstraklasy

MS

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama