Reklama

Reklama

Arka Gdynia. Hubert Adamczyk zwiąże się z klubem

Napastnik Wisły Płock zdobył gola, który przesądził o degradacji Arki. Zagra dla niej w kolejnym sezonie. Redaktor portalu Arkowcy.pl podał, iż uznawany niegdyś za wielki talent Hubert Adamczyk zagra w przyszłym sezonie w Gdyni.

Pikanterii temu transferowi dodaje fakt, że Adamczyk zdobył bramkę dla Wisły Płock w wygranym 1-0 meczu z Górnikiem Zabrze. Ta bramka definitywnie zdegradowała z ligi Arkę Gdynia, sprawiła że gracze Ireneusza Mamrota nie mają już szans na utrzymanie. To pierwszy gol zawodnika w historii jego występów w Ekstraklasie. 

Adamczyk swego czasu był zawodnikiem młodzieżowych drużyn Chelsea. Wrócił z wysp brytyjskich, niestety polskiej ligi nie podbił. Jego pobyt w ekstraklasowej Cracovii był nieudany, nie podbił również I ligi w barwach GKS Tychy i Olimpii Grudziądz. Teraz zagra ponownie na zapleczu Ekstraklasy w barwach Arki Gdynia. Właścicielem Arki jest Michał Kołakowski, syn właściciela agencji KFM, którą dowodzi Jarosław Kołakowski. Właśnie ta agencja reprezentuje interesy Huberta Adamczyka.

Reklama

MS

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL