Reklama

Reklama

Arka Gdynia. Davit Schirtładze podpisał kontrakt

Gruzin David Schirtładze został nowym piłkarzem grającej w Ekstraklasie Arki Gdynia.

26-letni ofensywny pomocnik podpisał z Arką kontrakt do 30 czerwca 2020 roku z opcją przedłużenia o rok. Ostatnio grał w łotewskim Riga FC.

"Wiem, że Davit był obserwowany i przymierzany do Arki już wcześniej. Nie trafił tu jednak ze względów formalnych. Między innymi dlatego spędził ostatnie pół roku w Rydze. Teraz nic nie stało na przeszkodzie. Przeszedł pozytywnie testy medyczne, a ja miałem okazję zobaczyć go przez kilka dni w treningu oraz podczas meczu sparingowego. Liczę, że będzie wartością dodaną do naszego zespołu" - powiedział trener Arki Jacek Zieliński, cytowany na stronie klubu.

Reklama

Urodzony w Tbilisi zawodnik jest wychowankiem tamtejszego klubu Sasco. Ma na koncie cztery występy w reprezentacji Gruzji.

Był zawodnikiem duńskich klubów: AGF Aarhus i Silkeborg IF. W tamtejszej lidze rozegrał ponad 150 meczów i zdobył ponad 30 bramek. Występował też w Spartaku Trnawa.

Ekstraklasa: sprawdź terminarz nowego sezonu!

WS

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy