Reklama

Reklama

Skandal! Justynę Kowalczyk zakwaterowali w piwnicy!

Justyna Kowalczyk ze swoim sztabem jest już w szwedzkim Gaellivare, gdzie 24 listopada rozpocznie się nowy sezon Puchar Świata. Nasza mistrzyni miała na miejscu problemy z zakwaterowaniem.

Organizatorzy zakwaterowali mistrzynię olimpijską z Vancouver w... piwnicy. Tak określił pokój przydzielony Kowalczyk jej trener Aleksander Wierietielny.

"Pokój trzy metry kwadratowe, bez okien, bez żadnej wentylacji. Wyglądało to tak, jakby to pomieszczenie było szybko przystosowywane do warunków hotelowych. Pokój, który mi zaproponowano, również nie miał okien. Wywalczyliśmy inne pokoje, ale Justyna była bardzo zła" - powiedział Wierietielny na antenie stacji Orange sport.

"Nie pierwszy raz spotykamy się z taką sytuacją. W Gaellivare zdarzyło się już tak, że zakwaterowano nas w domkach letniskowych przy 20-stopniowym mrozie" - dodał szkoleniowiec trzykrotnej triumfatorki Pucharu Świata.

Reklama

Kowalczyk przyjechała do Szwecji po trzech zwycięstwach w ramach Pucharu FIS w fińskim Muonio. "Oczywiście, że cieszymy się ze zwycięstw, ale miarodajne wyniki dadzą dopiero zawody Pucharu Świata. My jednak zgodnie z tradycją nie liczymy na wiele w pierwszych startach w sezonie" - zaznaczył Wierietielny na oficjalnej stronie internetowej zawodniczki z Kasiny Wielkiej.

Nowy sezon Pucharu Świata rozpocznie się w sobotę 24 listopada. O godz. 10.30 zawodniczki ruszą na trasę biegu na 10 km techniką dowolną. Na niedzielę zaplanowano biegi sztafetowe.

Sprawdź plan transmisji z zawodów Pucharu Świata w biegach narciarskich

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy