Reklama

Reklama

Justyna Kowalczyk wystartuje w sztafecie. Trener podał skład

Kornelia Kubińska, Justyna Kowalczyk, Paulina Maciuszek i Agnieszka Szymańczak pobiegną w czwartkowej sztafecie 4x5 km narciarskich mistrzostw świata w Val di Fiemme - poinformował trener Ivan Hudac. Początek zawodów o godz. 12.45.

Pewna startu była tylko Kowalczyk. To będzie ostatni sprawdzian podopiecznej Aleksandra Wierietielnego przed sobotnim biegiem na 30 km techniką klasyczną. W rezerwie pozostaje natomiast Sylwia Jaśkowiec.

- To była trudna decyzja, dziewczyny prezentują wyrównany poziom. Gdyby jutro któraś gorzej się czuła, na dwie godziny przed startem mogę jeszcze dokonać zmiany - podkreślił Hudac.

- Dla Justyny start w sztafecie to będzie świetne "przepalenie" przed startem w sobotę. Dla nas to będzie bardzo ważny występ, bo po nim będziemy dużo więcej wiedzieć. Na pewno Justyna szczerze mi powie jak jej się biegło, jak się czuła i wtedy będziemy mogli wyciągnąć jakieś wnioski przed trzydziestką - podkreślił szkoleniowiec Kowalczyk Aleksander Wierietielny, cytowany na stronie internetowej naszej najlepszej zawodniczki.

Reklama

Zapraszamy na relację NA ŻYWO z biegu sztafetWasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy