Tokushima Vortis - Nagoya Grampus 0-0. Liga japońska - 15. kolejka J1 League

W spotkaniu 15. kolejki japońskiej J1 League, które rozegrane zostało 22 maja, jedenastka Tokushimy Vortis zremisowała z Nagoyą Grampus 0-0. Mecz na Pocari Sweat Stadium w Narucie obejrzało 5 738 widzów.

15. kolejka Japonia - J1 League
2021-05-22 11:00 | Stadion: Pocari Sweat Stadium | Widzów: 5738 | Arbiter: Yoshiro Imamura
Tokushima Vortis
Nagoya Grampus
0
0

Występujące tu jedenastki w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą dwa razy. Zespół Nagoi Grampus wygrał jeden raz, zremisował raz, nie przegrywając żadnego meczu.

Pierwszym ważniejszym wydarzeniem w meczu było ukaranie zawodnika. Jedyną kartkę w pierwszej połowie obejrzał Yasuki Kimoto z Nagoi Grampus. Była to 38. minuta meczu.

Arbiter przyznał żółte kartki zawodnikom Tokushima Vortis: Tokumie Suzuki w 51. i Dušanowi Cvetinoviciowi w 59. minucie. Trener Nagoi Grampus wyciągnął asa z rękawa i wpuścił na boisko Kazukiego Nagasawę. W bieżącym sezonie ten pomocnik wchodził już jako rezerwowy osiem razy. Murawę musiał opuścić Gabriel Xavier.

W 60. minucie Yuki Soma zastąpił Manabu Saito. Trzeba było trochę poczekać, aby trener Tokushimy Vortis postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 85. minucie na plac gry wszedł Masaki Watai, a murawę opuścił Taisei Miyashiro. W trzeciej minucie doliczonego czasu gry w zespole Tokushimy Vortis doszło do zmiany. Shota Fukuoka wszedł za Yudaiego Konishiego.

Shumpei Naruse
59′ Dušan Cvetinović
Shinnosuke Nakatani
Carlos de Menezes Júnior
Yasuki Kimoto38′
Diego Jara Rodrigues
Yutaka Yoshida
51′ 74′ Tokuma Suzuki
Sho Inagaki
90′ Yudai Konishi
Mateus dos Santos Castro
85′ Koki Sugimori
Yuki Soma60′
Ken Iwao
Takuji Yonemoto73′
85′ Taisei Miyashiro
Gabriel Augusto Xavier60′
85′ Yuki Kakita
Yoichiro Kakitani
Toru Hasegawa
Yohei Takeda
90′ Shota Fukuoka
Haruya Fujii
Taiki Tamukai
Ryoya Morishita
74′ Cristian Damián Battocchio
Kazuki Nagasawa60′
85′ Shiryu Fujiwara
Naoki Maeda
85′ Masaki Watai
Manabu Saito60′
85′ Akihiro Sato
Ryogo Yamasaki73′

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Sędzia pokazał dwie żółte kartki zawodnikom Tokushimy Vortis, a piłkarzom gości przyznał jedną.

Jedenastka gospodarzy w drugiej połowie dokonała pięciu zmian. Natomiast drużyna Nagoi Grampus w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany.