Sagan Tosu - Oita Trinita 0-0. Liga japońska - 29. kolejka J1 League

18 września na Ekimae Real Estate Stadium odbył się pojedynek 29. kolejki japońskiej J1 League pomiędzy drużynami Sagan Tosu i Oity Trinita. Mecz zakończył się remisem 0-0. Na stadionie stawiło się 6 472 widzów.

29. kolejka Japonia - J1 League
2021-09-18 12:00 | Stadion: Ekimae Real Estate Stadium | Widzów: 6472 | Arbiter: Koei Koya
Sagan Tosu
Oita Trinita
0
0

Od pierwszych minut zespół Sagan Tosu zawzięcie atakował bramkę przeciwników. Linia obrony jedenastki Oity Trinita była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. W 28. minucie sędzia pokazał kartkę Keiemu Koizumiemu z Sagan Tosu.

W 61. minucie Shun Nagasawa zastąpił Koheiego Isę. Trener Sagan Tosu postanowił zagrać agresywniej. W 71. minucie zmienił pomocnika Tomoyę Koyamatsu i na pole gry wprowadził napastnika Keitę Yamashitę, który w bieżącym sezonie ma na koncie już dziewięć bramek. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko wyjdzie na prowadzenie. Jednak pomylił się - pomimo zmiany taktyki jego drużyna wciąż miała problemy ze skutecznością.

Shun Takagi
28′ 71′ Kei Koizumi
Ryosuke Tone
80′ Seok-ho Hwang
Yuto Misao
Carlos Eduardo Bendini Giusti
Henrique de Souza Trevisan
88′ Ayumu Ohata
Hokuto Shimoda
71′ Tomoya Koyamatsu
Shun Nagasawa61′
Tatsuya Morita
William Popp
88′ Shinya Nakano
Keisuke Saka
Masaya Tashiro
Yuki Kobayashi
71′ Nanasei Iino
Yamato Machida64′
80′ Toshio Shimakawa
Asahi Masuyama90′
Yuto Iwasaki
Naoki Nomura65′
71′ Keita Yamashita
Kohei Isa61′

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Arbiter nie ukarał zawodników Oity Trinita żadną kartką, natomiast piłkarzom gospodarzy przyznał jedną żółtą.

Obie jedenastki dokonały po cztery zmiany w drugiej połowie.