Nagoya Grampus - Kashima Antlers Football Club 1-1 (0-1). Liga - 18. kolejka

26 czerwca na Toyota Stadium w Toyocie odbył się pojedynek 18. kolejki J1 League pomiędzy drużynami Nagoi Grampus i Kashimy Antlers. Mecz zakończył się remisem 1-1.

26 czerwca  na Toyota Stadium w Toyocie odbył się pojedynek  18. kolejki  J1 League pomiędzy drużynami Nagoi Grampus  i Kashimy Antlers. Mecz zakończył się remisem 1-1.

Dotychczasowa historia spotkań między drużynami jest bardzo bogata. Na 23 starcia jedenastka Kashimy Antlers wygrała 12 razy i zanotowała osiem porażek oraz trzy remisy.

Na pierwszą bramkę meczu kibice musieli poczekać do trzeciego kwadransa meczu. Po nieciekawym początku meczu zawodnicy Kashimy Antlers nie dali szansy bramkarzowi drużyny przeciwnej. W 33. minucie bramkę zdobył Hayato Nakama. Przy zdobyciu bramki asystował Ayase Ueda.

Między 36. a 45. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom Kashimy Antlers i jedną drużynie przeciwnej. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem zespołu Kashimy Antlers.

W 52. minucie wynik ustalił z karnego Mateus Castro. W 59. minucie Hayato Nakama zastąpił Yutę Higuchiego.

W tej samej minucie Yuma Suzuki został zmieniony przez Everalda, a za Rikuta Hirosego wszedł na boisko Keigo Tsunemoto, co miało wzmocnić jedenastkę Kashimy Antlers. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Keiyę Sento na Hiroyukiego Abego. Po chwili trener Kashimy Antlers postanowił wpuścić trochę wiecej świeżości w formację obronną i w 65. minucie zastąpił zmęczonego Diego Pitucę. Na boisko wszedł Ikuma Sekigawa, który miał za zadanie uspokoić grę w szeregach obronnych. W 75. minucie Yoichiro Kakitani został zmieniony przez Takuyę Uchidę, co miało wzmocnić zespół Nagoi Grampus. Niewiele później trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Ryujego Izumiego na Shomę Doi.

Do końca starcia wynik nie uległ zmianie. Mecz zakończył się rezultatem 1-1.

Piłkarze Nagoi Grampus dostali w meczu jedną żółtą kartkę, natomiast ich przeciwnicy dwie.

Drużyna Nagoi Grampus w drugiej połowie dokonała dwóch zmian. Natomiast zespół Kashimy Antlers w drugiej połowie wymienił pięciu graczy.