Liga japońska - 9. kolejka J League: Cerezo Osaka - Oita Trinita 0-0

27 kwietnia na Yanmar Stadium Nagai w Osace odbył się mecz 9. kolejki japońskiej J League pomiędzy drużynami Cerezo_Osaka i Oity Trinita. Starcie zakończyło się remisem 0-0. Spotkanie obejrzało 19 910 widzów.

9. kolejka Japonia - J1 League
2019-04-27 07:00 | Stadion: Yanmar Stadium Nagai | Widzów: 19910 | Arbiter: J. Iida
Cerezo Osaka
Oita Trinita
0
0

Drużyny nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 14 pojedynków jedenastka Oity Trinita wygrała cztery razy, ale więcej przegrywała, bo sześć razy. Cztery mecze zakończyły się remisem.

Od początku meczu, aż do przerwy, próby rozgrywania piłki nie przynosiły efektów po obu stronach. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

W 58. minucie za Toshiyukiego Takagiego wszedł Yoichiro Kakitani. W 72. minucie Kazuki Kozuka został zmieniony przez Thitiphan Puangjana, co miało wzmocnić zespół Oity Trinita. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Riku Matsudę na Kotę Mizunumę.

Na 10 minut przed zakończeniem pojedynku w drużynie Oity Trinita doszło do zmiany. Yuto Misao wszedł za Kaoru Takayamę. W 86. minucie Ken Tokura został zmieniony przez Brunona Mendesa, co miało wzmocnić jedenastkę Cerezo_Osaka . Niewiele później trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Ada Onaiwu na Yusuke Gota.

Yoshinori Suzuki
78′ Riku Matsuda
Kaoru Takayama80′
86′ Ken Tokura
Noriaki Fujimoto
58′ Toshiyuki Takagi
Jun Okano
78′ Kota Mizunuma
Thitiphan Puangjan72′
Atomu Tanaka
Keita Takahata
58′ Yoichiro Kakitani
Yusuke Goto89′
86′ Bruno Pereira Mendes
Kazushi Mitsuhira

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Sędzia nie wręczył żadnych kartek, mimo zdarzających się fauli.