Liga japońska - 8. kolejka J League: Kawasaki Frontale - Shonan Bellmare 2-0 (2-0)

W meczu 8. kolejki japońskiej J League, który rozegrany został 19 kwietnia, zespół Kawasaki Frontale zwyciężył z Shonanem Bellmare 2-0 (2-0). Mecz na Kawasaki Todorokie Stadium obejrzało 19 556 widzów.

8. kolejka Japonia - J1 League
2019-04-19 12:00 | Stadion: Kawasaki Todoroki Stadium | Widzów: 19556 | Arbiter: T. Maasaki
Kawasaki Frontale
Shonan Bellmare
2
0
H. Abe 21'
K. Chinen 37'

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą 21 razy. Jedenastka Kawasaki Frontale wygrała aż 12 razy, zremisowała sześć, a przegrała tylko trzy.

Już w początkowych minutach meczu dokonano zmiany. W 12. minucie za Kosuke'a Taketomiego wszedł Hiroto Nakagawa.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Kawasaki Frontale w 21. minucie spotkania, gdy Hiroyuki Abe zdobył pierwszą bramkę. Do wypracowania sytuacji bramkowej przyczynił się Kazuaki Mawatari.

Jedyną kartkę w meczu otrzymał Miki Yamane z Shonanu Bellmare. Była to 27. minuta starcia.

Drużyna Shonanu Bellmare ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystał zespół gospodarzy, strzelając kolejnego gola. Na osiem minut przed zakończeniem pierwszej połowy wynik ustalił Kei Chinen. Przy strzeleniu gola pomagał Tatsuki Nara.

Do końca spotkania rezultat nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się wynikiem 2-0.

Między 46. a 85. minutą, boisko opuścili zawodnicy Kawasaki Frontale: Kazuaki Mawatari, Hiroyuki Abe, Kei Chinen, na ich miejsce weszli: Yuto Suzuki, Tatsuya Hasegawa, Yasuto Wakizaka. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Masahita Onody, Mitsukiego Saity zajęli: Hiroki Akino, Toichi Suzuki.

Leandro Freire de Araujo
64′ Kazuaki Mawatari
Takuya Okamoto
Tatsuki Nara
Masahito Onoda46′
Kyohei Noborizato
Daiki Sugioka
 21′ 70′ Hiroyuki Abe
Tsukasa Umesaki
 37′ 85′ Kei Chinen
Hiroki Akino46′
70′ Tatsuya Hasegawa
Hiroto Nakagawa12′
64′ Yuto Suzuki
Toichi Suzuki61′
85′ Yasuto Wakizaka
Hiroshi Ibusuki
Kazuya Yamamura
Yuki Ohashi
Leandro Damião da Silva dos Santos
Kazuki Yamaguchi

Sędzia nie ukarał piłkarzy gospodarzy żadną kartką, natomiast zawodnikom Shonanu Bellmare pokazał jedną żółtą.

Obie jedenastki wykorzystały wszystkie zmiany.