Liga japońska - 4. kolejka J1 League: Oita Trinita - Vissel Kobe 1-1 (1-1)

11 lipca na Ōita Bank Dome w Ōicie odbył się pojedynek 4. kolejki japońskiej J1 League pomiędzy drużynami Oity Trinita i Visselu. Starcie zakończyło się remisem 1-1. Na stadionie stawiło się 4 263 widzów.

K. Furuhashi 1'

Zespoły nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 17 spotkań jedenastka Visselu wygrała sześć razy, ale więcej przegrywała, bo siedem razy. Cztery mecze zakończyły się remisem.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Tuż po rozpoczęciu meczu drużyna Visselu objęła prowadzenie. Tuż po gwizdku sędziego na listę strzelców wpisał się Kyogo Furuhashi.

Zawodnicy gospodarzy odrobili straty jeszcze w pierwszej połowie. W 29. minucie wynik ustalił Tomoki Iwata. Sytuację bramkową stworzył Kei Chinen.

Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 1-1.

W 56. minucie Kazushi Mitsuhira zastąpił Daikiego Watariego. Niedługo później trener Visselu postanowił wpuścić trochę wiecej świeżości w linię napadu i w 74. minucie zastąpił zmęczonego Noriakiego Fujimotę. Na boisko wszedł Douglas, który miał za zadanie częściej niepokoić obrońców drużyny przeciwnej.

Hiroki Iikura
 29′ Tomoki Iwata
So Fujitani
65′ Yuki Kagawa
Ryuho Kikuchi75′
Yoshinori Suzuki
Leo Osaki
66′ Ryosuke Tone
Gotoku Sakai
Yushi Hasegawa
Yuta Goke
Rei Matsumoto
Hotaru Yamaguchi
65′ Toshio Shimakawa
Takuya Yasui75′
Tatsuya Tanaka
Noriaki Fujimoto74′
89′ Kei Chinen
Junya Tanaka75′
56′ Kazushi Mitsuhira
Kyogo Furuhashi  1′
Kyung Gun Mun
Daiya Maekawa
Yuta Koide
Ryo Hatsuse
66′ Yuto Misao
Hirofumi Watanabe75′
65′ Kenta Inoue
Daiju Sasaki75′
65′ Ryosuke Maeda
Dyanfres Douglas Chagas Matos74′
89′ Yuya Takazawa
Yutaro Oda75′
56′ Daiki Watari
Keijiro Ogawa

Sędzia nie pokazał żadnych kartek, mimo zdarzających się fauli.

Jedenastka Oity Trinita w drugiej połowie wymieniła pięciu zawodników. Natomiast zespół gości w drugiej połowie wymienił czterech zawodników.