Liga japońska - 25. kolejka J1 League: Vegalta Sendai - Sanfrecce Hiroszima 0-0

31 października na Yurtec Stadium Sendai odbył się mecz 25. kolejki japońskiej J1 League pomiędzy drużynami Vegalty Sendai i Sanfrecce' Hiroshima. Starcie zakończyło się remisem 0-0. Na boisku mogliśmy zobaczyć Jakuba Slowika występującego w Vegalcie Sendai.

25. kolejka Japonia - J1 League
2020-10-31 05:00 | Stadion: Yurtec Stadium Sendai | Arbiter: Jumpei Iida
Vegalta Sendai
Sanfrecce Hiroszima
0
0

Dotychczasowa historia spotkań między drużynami jest bardzo bogata. Na 21 spotkań jedenastka Sanfrecce' Hiroshima wygrała 11 razy i zanotowała cztery porażki oraz sześć remisów.

Od początku spotkania niewiele się działo na boisku. Można powiedzieć, że jednym z ważniejszych wydarzeń w pierwszych minutach meczu było ukaranie zawodnika kartką. Jedyną kartkę w pierwszej połowie dostał Pará z Vegalty Sendai. Była to dziewiąta minuta starcia.

W 52. minucie kartką został ukarany Ryutaro Iio, piłkarz Vegalty Sendai. W tej samej minucie Pará został zmieniony przez Isaaca Cuencę.

Trener Vegalty Sendai wyciągnął asa z rękawa i wpuścił na boisko Kunimitsu Sekiguchiego. W bieżącym sezonie ten pomocnik wchodził już jako rezerwowy pięć razy. Murawę musiał opuścić Takumi Sasaki. Chwilę później trener Sanfrecce' Hiroshima postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 56. minucie na plac gry wszedł Yuya Asano, a murawę opuścił Tsukasa Morishima. Między 56. a 90. minutą, boisko opuścili piłkarze Sanfrecce' Hiroshima: Ezequiel, Gakuto Notsuda, Tomoya Fujii, Yusuke Chajima, na ich miejsce weszli: Ryo Nagai, Hayao Kawabe, Shunki Higashi, Hiroya Matsumoto. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Alexandre'a Guedesa, Ryutara Iio, Takumy Hamasakiego zajęli: Hayato Teruyama, Hiroto Yamada, Shogo Nakahara.

Keisuke Osako
52′ 89′ Ryutaro Iio
Akira Ibayashi
Mate Junior Simao
Kazuki Kushibiki
Yasuhiro Hiraoka
Hayato Araki
9′ 52′ Anderson Ferreira da Silva
Yusuke Chajima79′
90′ Takuma Hamasaki
Kodai Dohi
53′ Takumi Sasaki
Ezequiel Santos da Silva56′
Takayoshi Ishihara
Tsukasa Morishima56′
Keiya Shiihashi
Tomoya Fujii62′
75′ Alexandre Xavier Pereira Guedes
Yuki Nogami
75′ Hayato Teruyama
Yuya Asano56′
52′ Juan Isaac Cuenca López
Shunki Higashi62′
90′ Shogo Nakahara
Hayao Kawabe62′
53′ Kunimitsu Sekiguchi
Hiroya Matsumoto79′
89′ Hiroto Yamada
Ryo Nagai56′

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Sędzia nie ukarał zawodników gości żadną kartką, natomiast piłkarzom Vegalty Sendai przyznał dwie żółte.

Obie jedenastki dokonały po pięć zmian w drugiej połowie.