Reklama

Reklama

Liga japońska - 24. kolejka J1 League: Urawa Red Diamonds - Yamaga FC 1-2 (1-0)

W meczu 24. kolejki japońskiej J1 League, który rozegrany został 23 sierpnia, drużyna Urawy Red Diamonds przegrała z Yamaga FC 1-2 (1-0). Mecz na Saitama Stadium 2002 w Saitamie obejrzało 27 038 widzów.

W  meczu 24. kolejki japońskiej J1 League, który rozegrany został 23 sierpnia, drużyna Urawy Red Diamonds przegrała  z Yamaga FC  1-2 (1-0). Mecz na Saitama Stadium 2002 w Saitamie obejrzało 27 038 widzów.

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą cztery razy. Zespół Urawy Red Diamonds wygrał aż cztery razy, nie przegrywając żadnego spotkania.

Na pierwszą bramkę meczu trzeba było trochę poczekać. Po nieciekawym początku meczu to piłkarze Urawy Red Diamonds otworzyli wynik. W 19. minucie bramkę zdobył Fabricio. Przy zdobyciu bramki asystował Daiki Hashioka.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem jedenastki Urawy Red Diamonds.

W 64. minucie Yōsuke Kashiwagi zastąpił Yukiego Mutę. A kibice Yamaga FC nie mogli już doczekać się wprowadzenia Yamata Machidę. W bieżącym sezonie ten pomocnik wchodził już jako rezerwowy pięć razy. Murawę musiał opuścić Ibuki Fujita. To była dobra decyzja, ponieważ jego jedenastce udało się strzelić wyrównującą bramkę.

Reklama

Zespół Yamaga FC wyrównał wynik meczu. Na kwadrans przed zakończeniem starcia na listę strzelców wpisał się Toyofumi Sakano. Do wypracowania sytuacji bramkowej przyczynił się Ryo Takahashi.

W 76. minucie Tomoya Ugajin został zmieniony przez Takahira Sekinego, a za Fabricia wszedł na boisko Kazuki Nagasawa, co miało wzmocnić drużynę Urawy Red Diamonds. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Serginha na Masakiego Miyasakę.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Yamaga FC w 83. minucie spotkania, gdy Ryo Takahashi strzelił drugiego gola. Bramka padła po podaniu Rya Nagaiego.

W 85. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Paulinha z Yamaga FC, a w czwartej minucie doliczonego czasu spotkania Takahira Sekinego z drużyny przeciwnej. Minutę później w jedenastce Yamaga FC doszło do zmiany. Hiroyuki Takasaki wszedł za Toyofumiego Sakana. Do końca starcia rezultat nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się wynikiem 1-2.

Piłkarze obu drużyn dostali po jednej żółtej kartce.

Obie drużyny wykorzystały wszystkie zmiany w drugiej połowie.

31 sierpnia zespół Yamaga FC będzie miał szansę na kolejne punkty grając u siebie. Jego przeciwnikiem będzie Oita Trinita. Natomiast 1 września Shonan Bellmare będzie rywalem jedenastki Urawy Red Diamonds w meczu, który odbędzie się w Hiratsuce.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL