Liga japońska - 10. kolejka J1 League: Vegalta Sendai - Shimizu S-Pulse 0-0

W spotkaniu 10. kolejki japońskiej J1 League, które rozegrane zostało 15 sierpnia, jedenastka Vegalty Sendai zremisowała z Shimizu S-Pulse 0-0. Mecz na Yurtec Stadium Sendai obejrzało 2 718 widzów. Na boisku mogliśmy zobaczyć Jakuba Slowika występującego w Vegalcie Sendai.

10. kolejka Japonia - J1 League
2020-08-15 11:00 | Stadion: Yurtec Stadium Sendai | Widzów: 2718 | Arbiter: T. Maasaki
Vegalta Sendai
Shimizu S-Pulse
0
0

Dotychczasowa historia spotkań między drużynami jest bardzo bogata. Na 24 pojedynki zespół Shimizu S-Pulse wygrał 11 razy i zanotował dziewięć porażek oraz cztery remisy.

Od początku meczu, aż do przerwy, próby rozgrywania piłki nie przynosiły efektów po obu stronach. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

W 59. minucie kartkę dostał Takuma Hamasaki, piłkarz Vegalty Sendai. W tej samej minucie Ryo Takeuchi zastąpił Keitę Nakamurę.

W tej samej minucie trener Shimizu S-Pulse postanowił skorzystać ze swojego jokera i na plac gry wszedł Teerasil Dangda, a murawę opuścił Kenta Nishizawa. Między 61. a 82. minutą, boisko opuścili piłkarze Vegalty Sendai: Takumi Mase, Shun Nagasawa, Takuma Nishimura, na ich miejsce weszli: Ryohei Michibuchi, Shuhei Akasaki, Takayoshi Ishihara. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Yusuke Gota, Shoty Kaneki, Takashiego Kanaiego zajęli: Yuito Suzuki, Riyo Kawamoto, Ryo Okui. W 78. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Takahira Yanagiego z Vegalty Sendai, a w pierwszej minucie doliczonego czasu spotkania Yuita Suzukiego z drużyny przeciwnej.

Andrevaldo de Jesus Santos
59′ Takuma Hamasaki
Seok-ho Hwang
Yasuhiro Hiraoka
Takashi Kanai76′
61′ Takumi Mase
Yugo Tatsuta
78′ Takahiro Yanagi
Ryo Takeuchi59′
70′ Shun Nagasawa
Carlos Antônio de Souza Júnior
82′ Takuma Nishimura
Ryo Okui76′
82′ Takayoshi Ishihara
Keita Nakamura59′
61′ Ryohei Michibuchi
Yuito Suzuki69′ 90′
Shogo Nakahara
Teerasil Dangda59′
70′ Shuhei Akasaki
Riyo Kawamoto70′

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Zawodnicy gospodarzy obejrzeli w meczu dwie żółte kartki, natomiast ich przeciwnicy jedną.

Zespół Vegalty Sendai w drugiej połowie wykorzystał wszystkie zmiany. Natomiast jedenastka gości w drugiej połowie wymieniła pięciu graczy.