Liga japońska - 1. kolejka J1 League: Cerezo Osaka - Oita Trinita 1-0 (1-0)

22 lutego na Yanmar Stadium Nagai w Osace odbyło się spotkanie 1. kolejki japońskiej J1 League pomiędzy drużynami Cerezo_Osaka i Oity Trinita. Starcie zakończyło się zwycięstwem Cerezo_Osaka 1-0. Na stadionie stawiło się 15 535 widzów.

1. kolejka Japonia - J1 League
2020-02-22 07:00 | Stadion: Yanmar Stadium Nagai | Widzów: 15535 | Arbiter: M. Tojo
Cerezo Osaka
Oita Trinita
1
0
Bruno Mendes 8'

Zespoły nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 17 pojedynków jedenastka Oity Trinita wygrała cztery razy, ale więcej przegrywała, bo osiem razy. Pięć meczów zakończyło się remisem.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Jedyną bramkę meczu dla Cerezo_Osaka zdobył Bruno Mendes w ósmej minucie. Bramka padła po podaniu Hiroshiego Kiyotake'a.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem zespołu Cerezo_Osaka.

W 63. minucie Yamato Machida zastąpił Daikiego Watariego. Między 64. a 87. minutą, boisko opuścili piłkarze Cerezo_Osaka: Hiroaki Okuno, Hiroshi Kiyotake, Yasuki Kimoto, na ich miejsce weszli: Yoichiro Kakitani, Yuta Toyokawa, Lucas Mineiro. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Tatsui Tanaki, Yukiego Kagawy zajęli: Naoki Nomura, Yuji Hoshi.

Tomoki Iwata
86′ Yasuki Kimoto
Yushi Hasegawa
64′ Hiroaki Okuno
Yuki Kobayashi
Leandro Luis Desábato
Yamato Machida63′
75′ Hiroshi Kiyotake
Rei Matsumoto
Tatsuhiro Sakamoto
Tatsuya Tanaka70′
 8′ Bruno Pereira Mendes
Kei Chinen
Shu Mogi
Kyung Gun Mun
Eiichi Katayama
Yuji Hoshi87′
86′ Lucas da Silva Izidoro
Yuta Koide
Jun Nishikawa
Naoki Nomura70′
64′ Yoichiro Kakitani
Kazuhiro Sato
Ken Tokura
Kazushi Mitsuhira
75′ Yuta Toyokawa
Daiki Watari63′

Drużyna Oity Trinita miała 12 szans na strzelenie bramki z rzutu rożnego.

Jedenastka Oity Trinita zagrała bardzo agresywnie, co niestety przełożyło się na dużą liczbę fauli. Sędzia nie pokazał żadnych kartek, mimo zdarzających się fauli.

Oba zespoły wykorzystały wszystkie zmiany w drugiej połowie.