Kashiwa Reysol - Sanfrecce Hiroszima 0-3 (0-1). Liga japońska - 29. kolejka J1 League

W meczu 29. kolejki japońskiej J1 League, który rozegrany został 18 września, zespół Kashiwej Reysol przegrał z Sanfrecce' Hiroshima 0-3 (0-1). Mecz na SANKYO FRONTIER Kashiwa Stadium obejrzało 3 894 widzów.

29. kolejka Japonia - J1 League
2021-09-18 11:00 | Stadion: SANKYO FRONTIER Kashiwa Stadium | Widzów: 3894 | Arbiter: Ryuji Sato
Kashiwa Reysol
Sanfrecce Hiroszima
0
3
Douglas Vieira 30',54',60'

Dotychczasowa historia spotkań między zespołami jest bardzo bogata. Na 27 spotkań jedenastka Kashiwej Reysol wygrała dziewięć razy i zanotowała siedem porażek oraz 11 remisów.

Pierwszym ważniejszym wydarzeniem w meczu było ukaranie zawodnika. Jedyną kartkę w pierwszej połowie arbiter pokazał Hayatowi Arakiemu z Sanfrecce' Hiroshima. Była to 25. minuta spotkania.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Sanfrecce' Hiroshima w 30. minucie spotkania, gdy Douglas Vieira strzelił pierwszego gola. W zdobyciu bramki pomógł Toshihiro Aoyama.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem jedenastki Sanfrecce' Hiroshima.

Na drugą połowę zespół Kashiwej Reysol wyszedł w zmienionym składzie, za Sachira Toshimę wszedł Matheus Sávio. Kibice Kashiwej Reysol nie mogli już doczekać się wprowadzenia Yutę Kamiyę. W bieżącym sezonie ten napastnik wchodził już jako rezerwowy siedem razy i ma na koncie jedną zdobytą bramkę. Murawę musiał opuścić Yuki Muto.

W 52. minucie sędzia przyznał kartkę Richardsonowi z drużyny gospodarzy.

Jedenastka Kashiwej Reysol ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała drużyna gości, zdobywając kolejną bramkę. W 54. minucie Douglas Vieira ponownie strzelił gola zmieniając wynik na 0-2. Bramka padła po podaniu Ezequiela.

W 60. minucie swojego trzeciego gola w tym meczu strzelił Douglas Vieira z Sanfrecce' Hiroshima. W 65. minucie Richardson zastąpił Keiyę Shiihashiego.

W tej samej minucie w zespole Kashiwej Reysol doszło do zmiany. Mao Hosoya wszedł za Cristiana. Po chwili trener Sanfrecce' Hiroshima postanowił wpuścić trochę wiecej świeżości w linię pomocy i w 71. minucie zastąpił zmęczonego Ezequiela. Na boisko wszedł Yuya Asano, który miał za zadanie wprowadzić nieco spokoju w środku boiska. Między 72. a 88. minutą, boisko opuścili piłkarze Sanfrecce' Hiroshima: Douglas Vieira, Kosei Shibasaki, Toshihiro Aoyama, Rhayner, na ich miejsce weszli: Júnior Santos, Yusuke Chajima, Yoshifumi Kashiwa, Taishi Matsumoto. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Naokiego Kawaguchiego, Takumiego Kamijimy zajęli: Shunki Takahashi, Emerson Santos.

Do końca starcia rezultat nie uległ zmianie. Mecz zakończył się wynikiem 0-3.

Sho Sasaki
80′ Takumi Kamijima
Hayato Araki25′
52′ 65′ Richardson Fernandes dos Santos
Toshihiro Aoyama77′
76′ Naoki Kawaguchi
Tomoya Fujii
65′ Cristiano da Silva
Kosei Shibasaki72′
46′ Yuki Muto
Ezequiel Santos da Silva71′
Hiromu Mitsumaru
Shunki Higashi
46′ Sachiro Toshima
Rhayner Santos Nascimento88′
Yusuke Segawa
Douglas da Silva Vieira  30′, 54′, 60′ 72′
Masato Sasaki
Keisuke Osako
80′ Emerson Raymundo Santos
Yuta Imazu
76′ Shunki Takahashi
Yuya Asano71′
46′ Matheus Goncalve Sávio
Yusuke Chajima72′
65′ Keiya Shiihashi
Yoshifumi Kashiwa77′
65′ Mao Hosoya
Taishi Matsumoto88′
46′ Yuta Kamiya
José Antonio dos Santos Junior72′

Zawodnicy obu drużyn obejrzeli po jednej żółtej kartce.

Jedenastka Kashiwej Reysol w drugiej połowie wymieniła sześciu zawodników. Natomiast zespół gości w drugiej połowie wymienił pięciu zawodników.