Hokkaido Consadole Sapporo - Vissel Kobe 0-2 (0-2). Liga - 25. kolejka

W pojedynku 25. kolejki J1 League, który rozegrany został 13 sierpnia, zespół Consadole Sapporo przegrał z Visselem Kobe 0-2 (0-2). Starcie odbyło się na Sapporo Dome.

W  pojedynku 25. kolejki  J1 League, który rozegrany został 13 sierpnia, zespół Consadole Sapporo przegrał  z Visselem Kobe  0-2 (0-2). Starcie odbyło się na Sapporo Dome.

Jedenastki nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 14 spotkań drużyna Consadole Sapporo wygrała cztery razy, ale więcej przegrywała, bo aż 10 razy. Żaden mecz nie zakończył się remisem.

Na pierwszą bramkę meczu trzeba było trochę poczekać. Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Visselu Kobe w 28. minucie spotkania, gdy Koya Yuruki strzelił pierwszego gola.

Jedyną kartkę w pierwszej połowie dostał Daiki Suga z zespołu Consadole Sapporo. Była to 45. minuta pojedynku.

Drużyna Consadole Sapporo ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała jedenastka Visselu Kobe, zdobywając kolejną bramkę. Gola na 0-2 strzelił po raz drugi w ostatniej minucie pierwszej połowy Koya Yuruki.

Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie. Mecz zakończył się rezultatem 0-2.

W 64. minucie za Kazukiego Fukaiego wszedł Takuma Arano. Między 64. a 86. minutą, boisko opuścili piłkarze Consadole Sapporo: Hiroki Miyazawa, Shinzo Koroki, Lucas Fernandes, Tsuyoshi Ogashiwa, na ich miejsce weszli: Akito Fukumori, Gabriel Xavier, Supachok Sarachat, Milan Tucic. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Daiju Sasakiego, Yui Osako, Koi Yuruki zajęli: Yoshinori Muto, Stefan Mugosa, Yuya Nakasaka.

W 90. minucie sędzia pokazał kartkę Yoshiakiemu Komaiemu z Consadole Sapporo.

Arbiter nie ukarał zawodników Visselu Kobe żadną kartką, natomiast piłkarzom Consadole Sapporo przyznał dwie żółte.

Zespół Consadole Sapporo w drugiej połowie wymienił pięciu zawodników. Natomiast drużyna Visselu Kobe w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany.