Hitachi Kashiwa Reysol - Sanfrecce Hiroshima F.C. 2-3 (1-1). Liga - 25. kolejka

14 sierpnia na Hitachi Kashiwa Football Stadium odbył się mecz 25. kolejki J1 League pomiędzy drużynami Kashiwy Reysol i Sanfrecce Hiroshima. Starcie zakończyło się zwycięstwem Sanfrecce Hiroshima 3-2.

14 sierpnia  na Hitachi Kashiwa Football Stadium odbył się mecz  25. kolejki  J1 League pomiędzy drużynami Kashiwy Reysol  i Sanfrecce Hiroshima. Starcie zakończyło się zwycięstwem Sanfrecce Hiroshima 3-2.

Dotychczasowa historia spotkań między jedenastkami jest bardzo bogata. Na 23 pojedynki drużyna Sanfrecce Hiroshima wygrała dziewięć razy i zanotowała osiem porażek oraz sześć remisów.

Przy zdobyciu bramki pomagał Gakuto Notsuda.

Już na początku meczu to piłkarze Sanfrecce Hiroshima otworzyli wynik. W pierwszych minutach meczu bramkę zdobył Nassim Ben Khalifa.

Jedyną kartkę w pierwszej połowie sędzia pokazał Yujemu Takahashiemu z zespołu Kashiwy Reysol. Była to 13. minuta starcia. W 33. minucie Takumu Kawamura został zastąpiony przez Tomoyę Fujiego. W tej samej minucie w jedenastce Kashiwy Reysol doszło do zmiany. Sachiro Toshima wszedł za Takumiego Tsuchiyę.

Zawodnicy Kashiwy Reysol nie poddali się i także zdobyli jedną bramkę jeszcze w pierwszej połowie. W 41. minucie na listę strzelców wpisał się Yuki Muto.

W ostatniej minucie pierwszej połowy w drużynie Sanfrecce Hiroshima doszło do zmiany. Douglas Vieira wszedł za Nassima Ben Khalifę. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 1-1.

W 47. minucie do własnej bramki trafił zawodnik Sanfrecce Hiroshima Hayato Araki.

Piłkarze Sanfrecce Hiroshima odpowiedzieli strzeleniem gola. W 61. minucie bramkę wyrównującą zdobył Taishi Matsumoto.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Sanfrecce Hiroshima w 67. minucie spotkania, gdy Tomoya Fujii strzelił trzeciego gola. Po raz kolejny w zdobyciu bramki pomógł Gakuto Notsuda.

W 77. minucie arbiter przyznał kartkę Sho Sasakiemu z Sanfrecce Hiroshima. Chwilę później trener Sanfrecce Hiroshima postanowił wpuścić trochę wiecej świeżości w linię pomocy i w 79. minucie zastąpił zmęczonego Tsukasę Morishimę. Na boisko wszedł Kosei Shibasaki, który miał za zadanie wprowadzić nieco spokoju w środku boiska. Sędzia pokazał żółte kartki zawodnikom Kashiwa Reysol: Masatoshiemu Miharze w 86. i Takumiemu Kamijimie w 87. minucie.

W samej końcówce pojedynku w jedenastce Sanfrecce Hiroshima doszło do zmiany. Toshihiro Aoyama wszedł za Taishiego Matsumota. Do końca starcia wynik nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się rezultatem 2-3.

Arbiter przyznał trzy żółte kartki piłkarzom Kashiwy Reysol, a zawodnikom Sanfrecce Hiroshima pokazał jedną.

Drużyna Kashiwy Reysol wymieniła pięciu zawodników. Natomiast zespół Sanfrecce Hiroshima dokonał czterech zmian.