Consadole Sapporo - Sagan Tosu 0-0. Liga japońska - 16. kolejka J1 League

W meczu 16. kolejki japońskiej J1 League, który rozegrany został 26 maja, jedenastka Consadole Sapporo zremisowała z Sagan Tosu 0-0. Mecz na Sapporo Dome obejrzało 3 362 widzów.

16. kolejka Japonia - J1 League
2021-05-26 12:00 | Stadion: Sapporo Dome | Widzów: 3362 | Arbiter: Koei Koya
Consadole Sapporo
Sagan Tosu
0
0

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą 10 razy. Zespół Consadole Sapporo wygrał aż sześć razy, zremisował raz, a przegrał tylko trzy.

Od początku meczu, aż do przerwy, próby rozgrywania piłki nie przynosiły efektów po obu stronach. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Trener Consadole Sapporo postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 46. minucie na plac gry wszedł Ryota Aoki, a murawę opuścił Jay Bothroyd. W 61. minucie Keita Yamashita zastąpił Daichiego Hayashiego.

W 75. minucie boisko opuścili zawodnicy gospodarzy: Takuma Arano, Lucas Fernandes, a na ich miejsce weszli Akito Fukumori, Yoshiaki Komai. Na murawie, jak to często zdarzało się Sagan Tosu w tym sezonie, pojawił się Ayumu Ohata, którego zadaniem było wzmocnienie szyków obronnych. Zmienił on w 78. minucie Shinyę Nakana. Między 78. a 88. minutą, boisko opuścili zawodnicy Consadole Sapporo: Daiki Suga, Kazuki Fukai, na ich miejsce weszli: Douglas Oliveira, Daihachi Okamura. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Tomoi Koyamatsu, Fuchiego Hondy zajęli: Ryunosuke Sagara, Ismael Dunga.

Seok-ho Hwang
75′ Akito Fukumori
Shinya Nakano78′
Hiroki Miyazawa
Carlos Eduardo Bendini Giusti
88′ Kazuki Fukai
Nanasei Iino
Takuro Kaneko
Yuta Higuchi
Tsuyoshi Ogashiwa
Keiya Sento
75′ Yoshiaki Komai
Tomoya Koyamatsu78′
80′ Daiki Suga
Daiki Matsuoka
Tomoki Takamine
Fuchi Honda85′
46′ Jay Bothroyd
Keita Yamashita61′
Koki Otani
Tatsuya Morita
88′ Daihachi Okamura
Ayumu Ohata78′
Takahiro Yanagi
Masaya Tashiro
46′ Ryota Aoki
Ryunosuke Sagara78′
75′ Takuma Arano
Yoshiki Takahashi
75′ Lucas Fernandes
Ismael Salim Dunga85′
80′ Douglas Felisbino de Oliveira
Daichi Hayashi61′

To był brutalny mecz. Obie drużyny koncentrowały się bardziej na faulowaniu przeciwnika niż na strzelaniu goli. Arbiter nie przyznał żadnych kartek, mimo zdarzających się fauli.

Zespół Consadole Sapporo w drugiej połowie wymienił pięciu graczy. Natomiast jedenastka gości w drugiej połowie wymieniła czterech zawodników.