Liga izraelska - 7. kolejka Ligatu ha'Al: Hapoel Haifa FC - Beitar Jerusalem FC 0-0

28 czerwca na Sammy Ofer Stadium odbył się mecz 7. kolejki izraelskiej Ligatu ha'Al pomiędzy drużynami Hapoelu Haifa i Beitaru Jerozolima. Pojedynek zakończył się remisem 0-0.

7. kolejka Izrael - Ligat ha'Al
2020-06-28 19:45 | Stadion: Sammy Ofer Stadium | Arbiter: A. Shaluach
Hapoel Haifa FC
Beitar Jerusalem FC
0
0

Dotychczasowa historia spotkań między jedenastkami jest bardzo bogata. Na 51 spotkań zespół Hapoelu Haifa wygrał 17 razy i zanotował 15 porażek oraz 19 remisów.

Od początku spotkania niewiele się działo na boisku. Można powiedzieć, że jednym z ważniejszych wydarzeń w pierwszych minutach meczu było ukaranie zawodnika kartką. W pierwszej minucie arbiter ukarał żółtą kartką Gala Arla z Hapoelu Haifa, a w 41. minucie Alego Muhammada z drużyny przeciwnej.

Na drugą połowę drużyna Hapoelu Haifa wyszła w zmienionym składzie, za Lirana Serdala wszedł Tomer Altman. W 58. minucie w zespole Beitaru Jerozolima doszło do zmiany. Dan Einbinder wszedł za Lirana Rotmana.

Trener Beitaru Jerozolima postanowił zagrać agresywniej. W tej samej minucie zmienił pomocnika Tamira Adiego i na pole gry wprowadził napastnika Idana Vereda, który w bieżącym sezonie ma na koncie dwie bramki. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko wyjdzie na prowadzenie. Jednak pomylił się - pomimo zmiany taktyki jego zespół wciąż miał problemy ze skutecznością. W 62. minucie Almog Buzaglo został zastąpiony przez Yarina Serdala. Trener Hapoelu Haifa wyciągnął asa z rękawa i wpuścił na boisko Ofira Mizrachiego. W bieżącym sezonie ten napastnik wchodził już jako rezerwowy pięć razy. Murawę musiał opuścić Dor Malul.

Między 69. a 80. minutą, boisko opuścili zawodnicy Hapoelu Haifa: Ness Zamir, Gal Arel, na ich miejsce weszli: Eliyahu Belilti, Gil Vermouth. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Hanana Mamana, Leviego Garcii zajęli: Ange-Freddy Plumain, Shalom Edri. W 86. minucie kartkę dostał Kevin Tapoko, piłkarz Hapoelu Haifa.

Tal Ben Haim
62′ Dor Malul
Antoine Conte
Guy Mishpati
Uri Magbo
Michael Siroshtein
Diogo Sousa Verdasca
1′ 80′ Gal Arel
Tamir Adi58′
62′ Almog Buzaglo
Hanan Maman69′
46′ Liran Serdal
Ali Mohamed Muhammad Al Faz41′
86′ Kevin Tapoko
Liran Rotman58′
72′ Ness Nissim Zamir
Shay Haim Konstantini
46′ Tomer Altman
Or Zahavi
72′ Eliyahu Belilti
Yakir Artzi
62′ Yarin Serdal
Shalom Edri80′
80′ Gil Vermouth
Dan Einbinder58′
Ma'aran Al Lala
Ange-Freddy Plumain69′
62′ Ofir Mizrachi
Aviel Zargari
Dudu Altrovich
Idan Vered58′

Zespół Beitaru Jerozolima zagrał bardzo agresywnie, co niestety przełożyło się na dużą liczbę fauli. Zawodnicy gospodarzy obejrzeli w meczu dwie żółte kartki, a ich przeciwnicy jedną.

Jedenastka Hapoelu Haifa w drugiej połowie dokonała pięciu zmian. Natomiast drużyna gości w drugiej połowie dokonała czterech zmian.