Liga izraelska - 6. kolejka Ligatu Al: IK Shmona - Hapoel Ra'anana 0-0

W spotkaniu 6. kolejki izraelskiej Ligatu Al, które rozegrane zostało 4 maja, drużyna IK Shmona zremisowała z Hapoelem Ra'anana 0-0.

6. kolejka Izrael - Ligat ha'Al
2019-05-04 19:30 | Stadion: Kiryat-Shmona Municipal Stadium | Arbiter: D. Bar Natan
Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC
Hapoel Ra'anana AFC
0
0

Dotychczasowa historia spotkań między drużynami jest bardzo bogata. Na 28 starć jedenastka Hapoelu Ra'anana wygrała dziewięć razy i zanotowała osiem porażek oraz 11 remisów.

Pierwszym ważniejszym wydarzeniem w meczu było ukaranie zawodnika. Jedyną kartkę w pierwszej połowie otrzymał Idan Nachmias z IK Shmona. Była to 45. minuta starcia.

Trener IK Shmona postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 62. minucie na plac gry wszedł Shimon Abuhatzera, a murawę opuścił Hadji Barry. A kibice Hapoelu Ra'anana nie mogli już doczekać się wprowadzenia Karema Arshida. W bieżącym sezonie ten napastnik wchodził już jako rezerwowy siedem razy i ma na koncie dwie zdobyte bramki. Murawę musiał opuścić Kayes Ganem.

W 63. minucie w drużynie Hapoelu Ra'anana doszło do zmiany. Or Dasa wszedł za Ida Davidova. W 76. minucie Yoav Tomer został zmieniony przez Mirka Oremusza. Na 11 minut przed zakończeniem spotkania w jedenastce IK Shmona doszło do zmiany. Yoel Abuhatzera wszedł za Valona Ahmediego.

W 82. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Hagaiego Goldenberga z IK Shmona, a w 87. minucie Bena Savira z drużyny przeciwnej.

Niv Antman
82′ Hagai Goldenberg
Maor Gerassi
Ya'akov Mor
Ido Levy
45′ Idan Nachmias
Teddy Mézague
Marcus Plínio Diniz Paixão
Yarden Cohen
79′ Valon Ahmedi
Ido Davidov63′
Vladimir Broun
Ben Savir87′
Eden Shamir
Snir Shoker
62′ Hadji Barry
Avihai Yadin
62′ Shimon Abuhatzera
Karem Arshid63′
79′ Yoel Abuhatzera
Or Dasa63′

Remis od samego początku „wisiał w powietrzu”. Obie drużyny utrzymywały się przy piłce praktycznie tyle samo czasu. Mecz był bardzo wyrównany, od pierwszej do ostatniej minuty. Z przebiegu meczu nie wynikało, że jedna z drużyn będzie potrafiła przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Posiadanie piłki rozłożyło się równomiernie na obie drużyny.

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Piłkarze gospodarzy dostali w meczu dwie żółte kartki, natomiast ich przeciwnicy jedną.

Zespół IK Shmona w drugiej połowie wymienił dwóch zawodników.

Natomiast drużyna gości w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany.