Liga irlandzka - 13. kolejka Premier League: Bohemian Dublin - Waterford FC 0-0

W starciu 13. kolejki irlandzkiej Premier League, które rozegrane zostało 26 kwietnia, zespół Bohemianu Dublin zremisował z Waterford FC 0-0. Mecz na Dalymount Park obejrzało 2 824 widzów.

13. kolejka Irlandia - Premier Division
2019-04-26 20:45 | Stadion: Dalymount Park | Widzów: 2824 | Arbiter: G. Kelly
Bohemian Dublin
Waterford FC
0
0

Dotychczasowa historia spotkań między jedenastkami jest bardzo bogata. Na 29 meczów drużyna Bohemianu Dublin wygrała 11 razy i zanotowała dziewięć porażek oraz dziewięć remisów.

Piłkarze obu drużyn potrzebowali dużo czasu, by się rozruszać. Senna atmosfera panowała przez pierwszej połowy. Nikt nie mógł się spodziewać, że prawdziwe emocje jeszcze nadejdą. Dopiero w czwartym kwadransie coś zaczęło się dziać na boisku. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

W 59. minucie Ryan Graydon został zmieniony przez Daniela Mandroiu. W tej samej minucie w drużynie Bohemianu Dublin doszło do zmiany. Dinny Corcoran wszedł za Alego Reghbę.

Zachary Elbouzedi
59′ Ryan Graydon
Rory Feely
Conor Levingston
Bastien Héry
Keith Ward
Jonathan Lunney
59′ Ali Reghba
Shane Griffin
59′ Daniel Mandroiu
Georgie Poynton
Sam Byrne
Scott Twine
59′ Dinny Corcoran
John Martin

Remis od samego początku „wisiał w powietrzu”. Obie drużyny utrzymywały się przy piłce praktycznie tyle samo czasu. Mecz był bardzo wyrównany, od pierwszej do ostatniej minuty. Z przebiegu meczu nie wynikało, że jedna z drużyn będzie potrafiła przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Posiadanie piłki rozłożyło się równomiernie na obie drużyny.

To był brutalny mecz. Obie drużyny koncentrowały się bardziej na faulowaniu przeciwnika niż na strzelaniu goli. Sędzia nie pokazał żadnych kartek, mimo zdarzających się fauli.

Zespół gospodarzy w drugiej połowie wymienił dwóch zawodników.

Natomiast drużyna Waterford FC nie skorzystała ze zmian.