Liga irlandzka - 11. kolejka Premier Division: St. Patrick's Dublin - Sligo Rovers FC 0-0

12 września na Richmond Park w Dublinie odbył się pojedynek 11. kolejki irlandzkiej Premier Division pomiędzy drużynami St. Patrick's i Sligo FC. Mecz zakończył się remisem 0-0.

11. kolejka Irlandia - Premier Division
2020-09-12 18:00 | Stadion: Richmond Park | Arbiter: D. Tomney
St. Patrick's Dublin
Sligo Rovers FC
0
0

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą 73 razy. Zespół St. Patrick's wygrał aż 36 razy, zremisował 21, a przegrał tylko 16.

Od pierwszych minut zespół Sligo FC zawzięcie atakował bramkę przeciwników. Linia obrony drużyny St. Patrick's była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Jedyną żółtą kartkę w pierwszej połowie arbiter pokazał Jamiemu Lennonowi z zespołu gospodarzy. Była to 38. minuta starcia.

Między 55. a 66. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki piłkarzom gości i dwie drużynie przeciwnej. Trener St. Patrick's postanowił wzmocnić linię pomocy i w 70. minucie zastąpił zmęczonego Billy'ego Kinga. Na boisko wszedł Jason McClelland, który miał za zadanie wprowadzić nieco spokoju w środku boiska.

W 73. minucie żółtą kartkę obejrzał Will Seymore z Sligo FC. W 75. minucie Will Seymore został zastąpiony przez Garry'ego Buckleya. Na 10 minut przed zakończeniem meczu sędzia pokazał żółtą kartkę Luke'owi McNally'emu, zawodnikowi St. Patrick's.

W 87. minucie w drużynie Sligo FC doszło do zmiany. Alex Cooper wszedł za Jesse'a Deversa. W doliczonej drugiej minucie spotkania czerwoną kartkę obejrzał Niall Morahan, tym samym zespół gości musiał końcówkę grać w dziesiątkę, ale utrzymał korzystny wynik. Dwie minuty później arbiter pokazał żółtą kartkę Lewisowi Banksowi z drużyny gości.

Lewis Banks90′
59′ Rory Feely
Kyle Callan-McFadden
81′ Shane Griffin
Regan Donelon
80′ Luke McNally
Teemu Penninkangas
58′ Robbie Benson
David Cawley
Chris Forrester
Niall Morahan58′ 90′
Jordan Gibson
Will Seymore73′ 75′
70′ Billy King
Ronan Liam Coughlan66′
38′ 86′ Jamie Lennon
Jesse Devers55′ 87′
Georgie Kelly
Junior Ogedi-Uzokwe
Conor Kearns
Luke McNicholas
81′ Ian Bermingham
Alex Cooper87′
Deivids Titovs
John Mahon
86′ Darragh Markey
Garry Buckley75′
70′ Jason McClelland
Mark Byrne
Dan Ward
Ryan De Vries
Martin Rennie
Ronan Murray

Piłkarze Sligo FC obejrzeli w meczu pięć żółtych kartek oraz jedną czerwoną, a ich przeciwnicy cztery żółte.

Zespół gospodarzy w drugiej połowie wykorzystał wszystkie zmiany. Natomiast drużyna Sligo FC w drugiej połowie wymieniła dwóch graczy.

Już w najbliższy piątek zespół St. Patrick's zawalczy o kolejne punkty na wyjeździe. Jego rywalem będzie Derry City FC. Tego samego dnia Bohemian Dublin zagra z drużyną Sligo FC na jej terenie.