Reklama

Reklama

Finn Harps Football Club - University College Dublin Association Football Club 0-1 (0-0). Liga - 15. kolejka

W pojedynku 15. kolejki Premier League, który rozegrany został 13 maja, zespół Finn Harps przegrał z UC Dublin 0-1 (0-0). Spotkanie odbyło się na Finn Park w Ballybofey.

W  pojedynku 15. kolejki  Premier League, który rozegrany został 13 maja, zespół Finn Harps przegrał  z UC Dublin  0-1 (0-0). Spotkanie odbyło się na Finn Park w Ballybofey.

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą 16 razy. Jedenastka UC Dublin wygrała aż siedem razy, zremisowała pięć, a przegrała tylko cztery.

Piłkarze obu drużyn potrzebowali dużo czasu, by się rozruszać. Senna atmosfera panowała przez większą część pierwszej połowy. Nikt nie mógł się spodziewać, że prawdziwe emocje jeszcze nadejdą. Dopiero w drugim kwadransie coś zaczęło się dziać na boisku. Jedyną kartkę w pierwszej połowie arbiter pokazał Ryanowi Raineyowi z Finn Harps. Była to 22. minuta meczu.

Reklama

W 45. minucie Yousef Mahdy został zastąpiony przez Bastiena Hery'ego. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Między 62. a 73. minutą, boisko opuścili piłkarze Finn Harps: Jesse Devers, Regan Donelon, na ich miejsce weszli: Eric McWoods, Ryan Connolly. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Colma Whelana, Marka Dignama zajęli: Alex Nolan, Dylan Duffy. W 63. minucie sędzia przyznał kartkę Aleksowi Nolanowi z jedenastki UC Dublin.

Pod koniec meczu jedyną bramkę meczu zdobył Liam Kerrigan dla zespołu UC Dublin. Bramka padła w tej samej minucie. Przy zdobyciu bramki asystę zaliczył Evan Caffrey.

W następstwie utraty bramki trener Finn Harps postanowił zagrać agresywniej. W 84. minucie zmienił pomocnika Barry'ego McNameego i na pole gry wprowadził napastnika Luke'a Ruddena. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko odrobi straty. Jednak pomylił się - pomimo zmiany taktyki jego jedenastka wciąż miała problemy ze skutecznością.

To był brutalny mecz. Obie drużyny koncentrowały się bardziej na faulowaniu przeciwnika niż na strzelaniu goli. Zawodnicy obu drużyn otrzymali po jednej żółtej kartce.

Zespół Finn Harps dokonał czterech zmian. Natomiast jedenastka UC Dublin w drugiej połowie wymieniła dwóch zawodników.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy