Zwycięstwa polskich zapaśników

Dwa zwycięstwa odnieśli polscy zapaśnicy w turnieju Grand Prix w Dortmundzie - Krystian Brzozowski w wadze 74 kg i Bartłomiej Bartnicki (obaj Górnik Łęczna) w kategorii 120 kg. Obaj walczyli w stylu wolnym i obaj mają kwalifikację olimpijską.

W stylu wolnym na podium stanęło jeszcze siedmiu polskich zawodników - w wadze 60 kg drugie miejsce zajął Adam Blok (Grunwald Poznań), a trzecie: w wadze 55 kg Marcin Pawlak, w 74 kg Radosław Marcinkiewicz (obaj Górnik Łęczna), w 84 kg Bartosz Sofiński (Gunwald Poznań), w 96 kg Radosław Dublinowski (AKS Białogard) oraz w wadze 120 kg Arkadiusz Kordus i Radosław Jankowski (obaj Grunwald Poznań).

Drugie miejsce zajął także Mariusz Łoś (Agros Zamość) - w wadze 55 kg, w rywalizacji klasyków. Na trzecich miejscach uplasowali się: w kategorii 60 kg Edgar Barsegjan (Cartusia Kartuzy), w 74 kg kandydat do startu w Pekinie Julian Kwit (Śląsk Wrocław), w 84 kg Artur Michalkiewicz (Śląsk Wrocław).