Reklama

Reklama

Tiger Woods z powodu kontuzji wycofuje się z turniejów

Słynny golfista Tiger Woods, który wrócił do rywalizacji w grudniu po 15-miesięcznej przerwie i zajął 15. miejsce w turnieju w Nassau na Bahamach, ponownie musi pauzować. Z powodu problemów z kręgosłupem wycofał się z udziału w zawodach w Dubaju i na Florydzie.

Ma powrócić do rywalizacji na początku kwietnia.

- Lekarze radzą, bym w ogóle nie grał w najbliższych dwóch tygodniach i pozwolił kręgosłupowi oraz plecom "wyciszyć się". To nie jest wiadomość, której oczekiwałem. Plan rehabilitacji obejmuje i ciało, i psychikę. Mam nadzieję, że będę gotowy na początku kwietnia - powiedział zasmucony sportowiec.

40-letni zawodnik w minionych 28 miesiącach przeszedł trzy operacje kręgosłupa. W lipcu nie był pewien, czy uda mu się jeszcze w tym roku wziąć udział w zawodach. Obecnie zajmuje 674. miejsce w światowym rankingu.

Reklama

Woods, zwycięzca 93 turniejów zawodowych, w tym 14 wielkoszlemowych, który przez 683 tygodnie znajdował się na czele klasyfikacji golfistów, ostatnie półtora roku stracił z powodu kłopotów zdrowotnych. Po raz ostatni w karierze triumfował w sierpniu 2013 r. w Ohio.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL