Reklama

Reklama

Tamara Takacs może zostać zdyskwalifikowana na cztery lata

Reprezentantka Węgier w kajakarstwie Tamara Takacs naruszyła przepisy antydopingowe, za co grozi jej czteroletnia dyskwalifikacja. 22-letnia zawodniczka wywalczyła w 2017 roku mistrzostwo świata w czwórce na 500 metrów, ma też wiele medali mistrzostw Europy.

Jak podała Międzynarodowa Federacja Kajakowa (ICF), Takacs została poinformowana o naruszeniu przepisów przez Węgierską Agencję Antydopingową. Dalsze szczegóły nie zostaną ujawnione do czasu wygaśnięcia terminu odwołania.

Takacs oprócz złota MŚ 2017 w K4 na 500 metrów ma również w dorobku m.in. trzy złote medale mistrzostw Europy - w jedynce na 500 metrów w 2017 i 5000 metrów w 2018 roku, a także w czwórce na 500 metrów (2017).

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy